Аналітика

Про особливості та вигоди закупівель за рамковою угодою для Укрзалізниці

Про те, чим відрізняється рамкова угода від традиційних закупівель та які вигоди від її укладення отримає компанія, кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» розповіла директорка Департаменту категорійного управління АТ «Укрзалізниця» Неллі Стельмах.

Як підприємствам уникнути непродуктивних простоїв вагонів на під’їзних коліях

Сьогодні понад 7 тис. колій загальною протяжністю приблизно 27 тис. км належать промисловим підприємствам. Усі вони мають виходи на шляхи загального користування АТ «Укрзалізниця». Більшість з них малоефективні. Як це виправити, знають нуковці.

Подарунки та конфлікт інтересів — людські стосунки чи корупція?

Кодекс етики Укрзалізниці встановлює правила поведінки співробітників у ситуаціях, що можуть провокувати корупцію.

Капітальні плани—2020

У межах діалогу з бізнес-партнерами Укрзалізниця презентувала проєкт основного фінансового документа компанії на наступний рік

Укрзалізниця розпочала антикорупційні тренінги для співробітників

До кого звертатися, якщо ви стали свідками корупційного злочину, та які подарунки вважаються хабарем — такі питання могли поставити співробітники залізниці під час тренінгів, організованих Офісом з антикорупційної діяльності.

Модернізація локомотивів для підвищення енергоефективності

Проведено моніторинг наявного потенціалу енерго-, ресурсозбереження, а також можливостей впровадження у 2020 р. інноваційних енергоефективних заходів, техніки, технологій, обладнання, матеріалів, засобів вимірювання, контролю та управління витратами.

Ревізор Укрзалізниці про основні проблеми пасажирських перевезень

Олександр Рудоманов півроку працює на посаді менеджера АТ «Укрзалізниця». За цей час він встиг подати велику кількість пропозицій для поліпшення пасажирських перевезень, відчути наклепи і спротив з боку колег. Про те, чого вдалося досягти за цей період.

10 нових електричок для поліпшення пасажирських перевезень у передмісті столиці

Укрзалізниця пропонує столиці реанімувати міську електричку та зробити її частиною більш масштабного проєкту розвитку приміських пасажирських перевезень у регіоні — Kyiv City Express. Орієнтовна вартість його реалізації — 4 млрд грн. Де взяти інвестиції?

Електронна база колісних пар: запобіжник від контрафакту

З 1 липня 2019 р. запрацювала електронна база колісних пар вантажних вагонів. Сьогодні вона налічує понад 100 тис. одиниць і щодня поповнюється. Незареєстровані в ній вузли не використовуватимуться під час ремонту рухомого складу.

Як влітку збільшуватимуть обсяги пасажирських перевезень

Про те, які додаткові можливості надасть Укрзалізниця пасажирам прийдешнього літа, розповів директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Ноу-хау від залізничних науковців збереже парк зерновозів

В експлуатаційному вагонному депо Подільськ відбувся комісійний огляд десяти зерновозів з модернізованими рамами кузовів, що мали тріщини хребтових балок. Чи допустять реконструйований рухомий склад до постійної експлуатації, яка доля очікує решту проблемних зерновозів?

Укрзалізниця відкрилася для зовнішніх ідей та ІТ-проектів

Починаючи з вересня 2018 р., на вітчизняному просторі стартувала інкубаційна програма Future of Mobility Lab. UZ edition. Про перспективи та перешкоди під час її реалізації розповів експерт в галузі громадянських ІТ-технологій, співзасновник 1991 Open Data Incubator Денис Гурський.