Статті

Вокзали зроблять цікавими для інвесторів

Чому залізничні вокзали збиткові, як зробити ці об’єкти привабливими для орендарів та інвесторів, коли оновлять ескалатор на столичному вокзалі, розповів директор філії «Вокзальна компанія» АТ «Укрзалізниця» Володимир Коваль.

Відвідувачі розповіли про фотовиставку на вокзалі й залізничні музеї

Гості столиці отримали можливість побачити обличчя тих людей, завдяки яким пасажири подорожують, локомотиви перевозять вантажі, вагони ремонтуються та будується транспортна логістика країни.

Завжди у гарній формі: минуле і майбутнє залізничного костюма

Спеціально до Дня залізничника «Магістраль» зібрала найцікавіші «формені мотиви» із минулого та дізналася про застарілу постанову, що пригальмувала розвиток залізничного одягу.

Як формується контейнерний потік в Харкові

Кореспондентка «Медіацентру «Магістраль» завітала на станцію Харків-Вантажний та до відділення філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», аби дізнатися про особливості організації відправлень контейнерних перевезень залізницею.

Укрзалізниця та машинобудівники озвучили інструменти осучаснення тяги

Товариство приділятиме більше уваги капітальним ремонтам локомотивів на афілійованих підприємствах. Проте глибока реновація техніки — справа ринку, який має допомогти у модернізації виробничих потужностей вітчизняних машинобудівників.

Через розукомплектування вагонів страждає міжнародний імідж Укрзалізниці

Кореспондент «Медіацентру «Магістраль» з’ясував у Департаменті вагонного господарства Укрзалізниці, які деталі та вузли викрадають найчастіше й чому товариство потребує підтримки правоохоронних органів у вирішенні цього питання.

Пожежники воєнізованої охорони Укрзалізниці отримали статус рятувальників

17 вересня в Україні відзначають професійне свято рятувальники. Про рятувальників Укрзалізниці знає вся країна, бо їх завжди залучають до гасіння найбільш масштабних пожеж. В товаристві понад 50 пожежних поїздів. Як вони працюють, читайте далі.

Чому зросли обсяги транспортування вантажів залізницею

За підсумками роботи в серпні, Укрзалізниця збільшила обсяги перевезень вантажів на 10,2 % порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Директорат молоді Укрзалізниці обрав цілі на 2020—2021 роки

Читайте про те, для чого створюватимуть карту професій, банк ідей і кнопку довіри, а також як молодь впливатиме на процес внутрішніх комунікацій у товаристві.

Визначено першого учасника пілотного проєкту з лібералізації тяги

Комісія Міністерства інфраструктури України визначила першого учасника експериментального проєкту з допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.

Пів року голландських аукціонів: результати для Укрзалізниці й клієнтів

АТ «Укрзалізниця» завдяки голландським аукціонам у системі ProZorro успішно реалізувало понад 60,8 тис. вагонних відправлень. Таким чином вдалося виручити коштів на суму майже 160 млн грн.

Стрільці воєнізованої охорони допомагають провідникам

Стартував пілотний проєкт супроводження пасажирських поїздів силами воєнізованої охорони. Мета цього проєкту — зниження кількості правопорушень у поїздах і збереження майна Укрзалізниці, яке часто страждає від дій пасажирів.