Статті

Фастівський чи київський: в якому з вагонів підписали Акт Злуки

Країна 22 січня святкує День соборності — день, коли українці Сходу та Заходу змогли возз’єднатися в єдину державу, навіть попри розбіжності у політичних поглядах. До цієї важливої історичної події долучилась і залізниця.

Як молодь впроваджуватиме якісні зміни на підприємстві

У 2020 р. запрацює Директорат молоді. Кореспондентка «Магістралі» поспілкувалася з новопризначеним головою цього органу Іллею Журбенком про його роботу, мотивацію, бачення ролі на цій посаді та найближчі плани.

І янголи, і чорти: різдвяний вертеп юних залізничників Львівської

До актової зали Львівської дирекції залізничних перевезень завітав вертеп. Його учасниками є вихованці Львівської дитячої залізниці. Художній керівник творчого колективу — старший майстер виробничого навчання Львівської дитячої залізниці Юрій Маланчук.

Чим живе станція із «навколощуровою» назвою

За традицією перед Новорічними святами кореспонденти їдуть на станцію, яка має назву, хоч якось пов’язану з покровителем наступного року за китайським календарем.

Новий дизель-поїзд на маршруті Київ—аеропорт «Бориспіль» у подарунок

Новорічний подарунок пасажирам на маршруті Київ—аеропорт «Бориспіль» підготували Укрзалізниця та Крюківський вагонобудівний завод

Реформування залізниці має бути державницьким, без впливу бізнес-груп

Особливість реформування Укрзалізниці безпосередньо залежить від особливостей економіки країни. Адже вона у нас — сировинна, і тому потрібен значний обсяг масових перевезень, а здійснити їх можна лише залізничним транспортом.

Нова модель структури бухгалтерського та податкового обліку Укрзалізниці

Концепція централізації бухгалтерського та податкового обліку була схвалена правлінням товариства ще у середині минулого року. Наразі ж Планом впровадження стратегії АТ «Укрзалізниця» на 2019—2023 рр. передбачено відповідні заходи.

Війна — не місце для жінки, але ж хто підтримає і захистить побратимів?

Тисячі українок стали на захист країни. Серед них були й залізничниці — сестри-близнючки Віта і Наталія Лусти. Дівчата мужньо витримали один із найскладніших років — 2014-й — та живими повернулися додому. Кожна з них народила по сину й досі любить Україну.

Лібералізація ринку залізничних перевезень з європейським акцентом

Незалежний центр досліджень рекомендує переглянути тарифи на перевезення та підготувати методику розрахунку зборів за доступ до інфраструктури.

Ukraine WOW: креативний простір на столичному вокзалі

Якщо до популярного слогану Ukraine NOW додати лише одну рисочку — вийде WOW. Зрозумілий кожному вигук, що символізує величезний захват, захоплення.

Перші підсумки імпортозаміщення товарів для залізниці

Упродовж року вітчизняні підприємства опанували виробництво понад 600 номенклатур іноземного товару.

74 % пошкоджених вантажних вагонів Одеської отримують «травми» у портах

За дев’ять місяців у межах регіональної філії «Одеська залізниця» пошкоджено із поломками кузова 836 вагонів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року це на майже 30 одиниць менше. Відповідно скоротились і збитки (на 203 тис. грн).