Статті

74 % пошкоджених вантажних вагонів Одеської отримують «травми» у портах

За дев’ять місяців у межах регіональної філії «Одеська залізниця» пошкоджено із поломками кузова 836 вагонів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року це на майже 30 одиниць менше. Відповідно скоротились і збитки (на 203 тис. грн).

Як працює тимчасовий контрольний пункт «Чонгар»

Щоб виконати завдання у стислі терміни, у пікові періоди на будівельному майданчику працювало до 600 осіб на добу і завозилося по 100 м³ бетону (10—15 автоміксерів).

Школа провідника: що чекає на випускників по завершенню навчання?

Перша Школа провідника АТ «Укрзалізниця» тривала з 11 червня до 7 листопада 2019 р. Навчання складалося з дев’яти модулів. Спочатку планували 72 навчальні години, вийшло — 96, адже програма коригувалась у процесі.

Залізничні вокзали можна перетворити на прибуткові активи

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у вівторок, 12 листопада, проінспектували вокзал станції Харків-Пасажирський.

Сергій Лейбук: «Я розпочав з аналізу всіх бізнес-процесів в УЗШК»

Практичні кейси менеджменту, запроваджені в Українській залізничній швидкісній компанії.

Україна припиняє імпорт рухомого складу з країни-агресора

Кабінет Міністрів України минулого тижня ухвалив рішення прискорити введення заборони на імпорт з Російської Федерації до нашої країни вагонів, що були у користуванні.

Вагоноремонтні депо почали працювати за системою «Бережливе виробництво»

Вагоноремонтні депо АТ «Укрзалізниця» цього року першими серед структурних підрозділів компанії почали впроваджувати заходи за системою «Бережливе виробництво», що вважається однією з найефективніших у світі.

Укрзалізниця розпочала навчання для членів тендерних комітетів

Перший семінар у компанії організували для членів тендерних комітетів АТ «Укрзалізниця» та співробітників філій і департаментів, які займаються закупівлями.

У Харкові 20 начальників дирекцій пройшли школу передового досвіду

Уже в 2020 р. для обіймання 60 % нових посад на виробництві кандидатам будуть потрібні знання та навички, котрими володіє 20 % населення світу. Сьогодні майже половина компаній потребує кваліфікованих спеціалістів.

Антон Саболевський про ІРО, холдинг та державну власність

Відповідно до змін, ухвалених Верховною Радою та підписаних Президентом України, з 20 жовтня втратив чинність закон стосовно переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Бути донором — круто: залізничники взяли участь в благодійній акції

Порахували: в цьому році під час корпоративних днів донора залізничники здали 121 050 мл крові. Інформація щодо кількості крові, яка була зібрана 21 жовтня у Львові, Києві, Одесі та Дніпрі, наразі аналізується.

Масштабне впровадження сучасних систем автоматики та телекомунікації

Фахівці Укрзалізниці та представники вітчизняних й іноземних підприємств, які випускають обладнання для залізниці, обговорювали шляхи розвитку ІТ-технологій в управлінні залізничним рухом та перспективи співробітництва у розробці нових технічних рішень.