Статті

Стрілець станції Дарниця: без волонтерів ми б загинули

Нині в Укрзалізниці працює 3069 бійців, які, починаючи з березня 2014 р., захищали Україну в АТО/ООС. Із них 46 мають інвалідність, а 86 — були поранені. Найбільше захисників працюють у регіональних філіях «Одеська залізниця» та «Південно-Західна».

Слюсар-ремонтник після повернення з передової: на війні немає напівтонів

Його призвали в п’яту хвилю. Що отримав повістку, Андрій сказав дружині не одразу. Беріг її нерви — на руках Альони і господарство, і четверо на них двох дітей. Усвідомлював, що, якщо не спинити ворога, той зайде в глиб України — туди, де його сім'я.

Що будуватимуть на рубежі з окупованим Кримом

Нині на КПВВ «Чонгар» уже влаштовано монолітні бетонні фундаменти будівлі паспортного та митного контролів, котловани й щебеневу основу під фундаменти споруди поглибленого огляду автотранспорту, навісів та вольєра для службових собак.

Закупівлі канцтоварів та оргтехніки Укрзалізниця передасть на аутсорсинг

Укрзалізниця має намір передати частину закупівель непрофільних товарів державній установі «Професійні закупівлі», яка нещодавно розпорядженням Уряду визначена централізованою закупівельною організацією.

Купуємо без корупції: план радикальної трансформації системи закупівель

Учасникам ринку представлено програму докорінної перебудови системи придбавання товарів та послуг

Модернізований плацкарт: що нового?

Укрзалізниця представила перший плацкартний вагон після капітально-відновлювального ремонту

Орендний бізнес: розвиток через прозорий найм

Укрзалізниця тестує можливості ринку оренди майна

ІТ-орієнтація залізниці: які проєкти впроваджують у товаристві

Відомчі програмісти впроваджують сучасні ІТ-технології в одній з найбільших державних компаній у сфері оподаткування, управління фінансами, організації руху, обліку запасних частин тощо.

Для клієнтів передбачать стимули ефективного використання вагонів

Простій вагонів Укрзалізниці з вини вантажовласників сягнув катастрофічних масштабів. Більшість підприємств не виконують узгоджені технологічні норми та затримують рухомий склад до 10 діб, що негативно впливає на перевезення вантажів загалом.

Хто й навіщо мінує залізничні вокзали

Скільки часу потрібно для перевірки пасажирських вагонів та вокзальних приміщень, у яких містах залізничні об’єкти найчастіше атакують псевдомінувальники та як карають жартівників.

Металобрухт з доставкою: Укрзалізниця змінила умови продажу вторсировини

Національній залізничній компанії після зміни умов торгів вдалося всього за кілька днів реалізувати в системі «Прозорро» значний обсяг металобрухту — 65 тис. т. Виручка від продажу має становити 350 млн грн.

Буккросинг набирає обертів в Укрзалізниці

Навесні Управління соціальної політики АТ «Укрзалізниця» ініціювало встановлення книжкових полиць у головному офісі Укрзалізниці та в адмінбудівлі регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Ми дізналися, що читають залізничники.