Статті

Як готували персонал для обслуговування локомотивів General Electric

Вже перші тепловози TE33AС приступили до роботи. І, звичайно, для того, щоб обслуговувати цю принципово нову для України техніку, знадобився кваліфікований персонал. Про те, як готувалися працівники Укрзалізниці до роботи з американо-українськими машинами, читайте у матеріалі.

Як Укрзалізниця розвиває конкурентне середовище на ринку перевезень

Минулого тижня Антимонопольний комітет України (АМКУ) оприлюднив попередні результати дослідження ринку залізничних перевезень, згідно з якими АТ «Укрзалізниця» вже не є монополістом на ринку послуг з надання вантажних вагонів у користування. Ми попросили висловити свою думку з цього приводу директора з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева.

У 2018 році придніпровські залізничники навантажили майже 88,5 млн тонн вантажів

За одинадцять місяців регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» навантажила майже 88 млн 488 тис. тонн, у тому числі у внутрішньому сполученні – біля 51 млн 168 тис. тонн.

Чи була зрада: хто в Укрзалізниці їздить на нових пікапах Toyota Hilux?

У жовтні медіапростір України сколихнула новина про закупівлю регіональною філією «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» 15 автомобілів Toyota Hilux. У соціальних мережах, де на такі події відразу реагують, піднялася звична хвиля «зради», мовляв, чиновники знову накупили собі машин. З того часу минув місяць, і кореспондент «Магістралі» перевірив, де вони облаштувалися та як працюють.

Єдина жінка-машиніст про шлях до мрії

Знайомтеся: Лорена Матеяш (Грегурич) — перша і доки єдина жінка-машиніст на мережі залізниць Хорватії. Вона власним прикладом доводить: талант та цілеспрямованість здатні прокласти собі шлях до мрії, яка здається нездійсненною.

Каси вокзалу станції Київ-Пасажирський і сьогодні працюватимуть до опівночі

Сьогодні, 6 грудня, 28 квиткових кас вокзалів станції Київ-Пасажирський працюватимуть до 00:00. Квиткові каси Укрзалізниці продовжують працювати у посиленому режимі другу добу для зручності пасажирів під час придбання проїзних документів.

Infrastructure Day EBA: залізничні тарифи, оновлення тяги, вагонобудування

Тема оновлення рухомого складу та питання його експлуатації, формування тарифів на вантажні перевезення були центральними під час діалогу керівництва Укрзалізниці з клієнтами, що відбувся минулого тижня в Києві у рамках щорічного Дня інфраструктурного комітету Європейської бізнес асоціації (Infrastructure Day EBA). З інформацією про підсумки роботи, проблеми та плани національної залізничної компанії виступив її очільник Євген Кравцов. Він, зокрема, повідомив про позитивні для економіки України підсумки дерегуляції вагонної складової, проведеної на початку 2018 р. Внаслідок наближення плати за користування рухомим складом державної компанії до ринкового рівня активізувалися бізнес-процеси. Приватні власники замовили у вітчизняних заводів рекордну за всю історію незалежності України кількість вантажних вагонів.

Тест-драйв Kyiv Boryspil Express під час перших поїздок

Практично за дев’ять місяців компанія змогла реалізувати важливий проект залізничного сполучення столиці України з міжнародними повітряними воротами країни — аеропортом «Бориспіль». Протягом 1—2 грудня на цей маршрут було продано понад 4,6 тис. квитків. Кореспонденти «Медіацентру «Магістраль» одними з перших перевірили новий формат пасажирських перевезень.

Міжнародний день осіб з інвалідністю: що Укрзалізниця робить для мобільності?

Щорічно 3 грудня у світі  відзначають Міжнародний день осіб з інвалідністю. Останніми роками в Україні все більше робиться для входження таких людей в активне суспільне життя. Такий процес називають інклюзією. Наскільки інклюзивним стало за останні роки АТ «Укрзалізниця» і що планує зробити найближчим часом, аби покращити обслуговування осіб з інвалідністю, дізнавалася кореспондентка «Магістралі».

Kyiv Boryspil Express: фінальні приготування до запуску

Сьогодні, 30 листопада, як і обіцяла Укрзалізниця, у свій перший рейс вирушає Kyiv Boryspil Express. Практично за дев’ять місяців компанія змогла реалізувати важливий проект залізничного сполучення столиці України з міжнародними повітряними воротами країни — аеропортом «Бориспіль». Журналіст «Медіацентру «Магістраль» спостерігав за останніми приготуваннями до запуску нового маршруту.

Завдяки дерегуляції вагонної складової тарифу збільшився парк вагонів, покращено їх технічний стан та завантажено роботою вагонобудівні заводи, – Євген Кравцов

Завдяки дерегуляція вагонної складової тарифу зріс парк приватних та державних вагонів та завантажено роботою вагонобудівні заводи. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов під час щорічного інфраструктурного дня комітету з логістики EBA.

У локомотивному депо Основа модернізують кабіни машиніста електровозів

В локомотивному депо Основа регіональної філії «Південна залізниця» Укрзалізниці завершується модернізація кабіни машиніста електровоза ВЛ82 № 74. Це — друга машина серії, що найближчим часом вийде на лінію. Перша задіяна в перевезеннях уже з серпня. Загалом, відповідно до затвердженої в регіональній філії програми, до кінця наступного року планується вдосконалити основні ергономічні характеристики кабін майже 20 електровозів.