Одеса перший весняний день зустріла сніговими заметами

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

 

Хуртовина вирувала протягом попередньої доби у Південному регіоні. Тож із самого ранку 1 березня одеські залізничники вийшли на боротьбу з наслідками снігової стихії.

      

  Аби пасажири могли вільно проходити до поїздів, згуртовано прибирає сніг із залізничної платформи посадкова бригада вокзалу ст. Одеса-Головна (цех № 23, бригадир – Ігор Осач). Бригада працює з 8-ї ранку, роблячи кожної години 10-хвилинні перерви, аби зігрітись гарячим чаєм.

Не захотів залишатись осторонь снігоборотьби і приєднався до бригади помічник машиніста електропоїзда моторвагонного депо ст. Одеса-Застава-1 Павло Чебан (на першому плані).

Майже 3,5 тис. одеських залізничників було задіяно у снігоборотьбі минулої доби

Починаючи з ранку 28 лютого до ранку 1 березня, 3 тис. 428 працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» брали участь у ліквідації наслідків негоди в центральних та південних областях країни.

Найбільше залізничників було залучено на Одеській та Знам’янській дирекцях залізничних перевезень – близько 1,4 тис. та 1,1 тис. працівників, відповідно. Лише в межах міста Одеса, де випала за останню добу місячна норма опадів у вигляді снігу, на об’єктах транспортної інфраструктури боролися зі стихією півтисячі залізничників. Крім того, понад 200 залізничників було задіяно по станціям ім. Т. Шевченко і Знам’янка, близько 150 працівників по станції Помічна.


Роботу з ліквідації снігових заметів спільно проводять люди і техніка.
Цієї доби на коліях в межах Одеської магістралі працювал шість машин СМ-2, дві СДПМ та ЦУМЗ. Загалом було вивезено 2760 куб. м снігу та розчищено майже 250 км колії, а також очищено від снігу та криги 20 станційних колій (1300 м), 1,9 тис. стрілочних переводів і близько 150 залізничних переїздів.

Наразі робота із забезпечення руху поїздів триває, в оперативному  режимі працює оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Регіональна філія контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів та ситуацію на залізничних об’єктах.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?