До сезону літніх перевезень Укрзалізниця запустить повноцінне приміське залізничне сполучення для мешканців Маріуполя і Донецької області

05 травня 2018, 11:23

На початку літніх перевезень Укрзалізниця запустить два модернізовані приміські електропоїзди для мешканців Донецької області. Планується, що вони курсуватимуть між Маріуполем, Кальчиком, Каранню, Волновахою та Велико-Анадоллю. Графік руху попередньо буде узгоджено зі Збройними силами України.

«Через події на Сході України, значно постраждало залізничне сполучення у цьому регіоні. Ми були змушені переорієнтовувати рух поїздів з одних ділянок на інші. Це стосується і руху приміських поїздів. Цей регіон України потребує повноцінного приміського залізничного сполучення, на чому наголошував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Тож з кінця травня – початку червня на заміну старим вагонам запускаємо два відремонтовані приміські поїзди у шестивагонній комплектації, які допоможуть поліпшити ситуацію з приміськими перевезеннями та задовольнити потреби населення під час пікових літніх перевезень», - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Також Укрзалізниця продовжує розвивати залізничне сполучення регіону з іншими обласними центрами. Так, триває модернізація ділянки Комиш-Зоря – Волноваха, після завершення якої залізничники уже цьогоріч зможуть скоротити час руху пасажирських поїздів на напрямку. Нагадаємо, у цьому році Укрзалізниця на одну годину у кожному напрямку прискорила пасажирські поїзди Київ – Маріуполь. Окрім цього, збільшилась і кількість поїздів з 2 пар на добу у 2014 році до 5 пар зараз. Населеність поїздів свідчить про те, що зараз обсяги пасажирських перевезень задовольняють місто.

Укрзалізниця два роки поспіль вносила пропозиції до Верховної Ради України щодо виділення з держбюджету коштів у вигляді державних інвестицій на придбання 40 нових пасажирських вагонів, з яких були б сформовані поїзди для напрямку Київ – Маріуполь. На жаль, ця пропозиція парламентом підтримана не була. Цього року така пропозиція буде внесена в черговий раз.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?