На фінішну пряму галузевого конкурсу «Лідер інновацій» вийшли 95 учасників

19 грудня 2017, 13:49
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Лада Андрєєва, Інфографіка Олексія ПОСУДІЄВСЬКОГО

На фінішну пряму інтелектуальної першості, а саме — галузевого конкурсу інноваційних проектів «Лідер інновацій» вийшли 95 учасників, які на початку нинішнього року надіслали до оргкомітету свої бізнес-плани. А вже нині, за місяць до захисту концептів, їх авторів — залізничників-новаторів — запросили на консультації з членами секцій — експертами за напрямками ПАТ «Укрзалізниця».

Як розповіла заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Кулик, 21—22 грудня претендентів на перемогу, котрі впевнені, що їм під силу забезпечити прорив до ефективного та стабільного розвитку нашої компанії, чекають у Києві. Мета візиту: отримати можливість максимально якісно підготуватися до захисту бізнес-плану.

— На початок третьої декади грудня і до кінця третьої декади січня запланована дуже відповідальна робота, — пояснює Ольга Миколаївна. — Новатори отримають рекомендації найдосвідченіших фахівців Укрзалізниці щодо представлених бізнес-планів і у всіх претендентів на лідерство буде ще місяць на доопрацювання (шліфування) своїх проектів. Крім того, здобувачі зможуть, скажімо так, відрепетирувати захист свого концепту, тобто попрактикуватися в ораторській майстерності та публічному виступі. А також взяти до відома зауваження (якщо вони будуть) і скорегувати стиль викладу презентації. І, звичайно ж, познайомитися з представниками департаментів та структурних підрозділів, з якими потенційно (в разі перемоги в конкурсі) автори будуть реалізовувати (втілювати) свої ідеї.

Якщо говорити про завдання членів секцій — провідних експертів нашого товариства, то під час робочих зустрічей вони познайомляться з претендентами на перемогу, а також (тепер уже в живому спілкуванні) уточнятимуть деталі проектів, оцінюватимуть перспективність та потенціал бізнес-планів і фахівців, які можливо (згодом) підніматимуться кар’єрними сходами.

 

 

 

Довідка

Конкурс інноваційних проектів стартував у січні нинішнього року. Його мета: визначити прогресивні ідеї, які сприятимуть виконанню статутних завдань, отриманню прибутку та досягненню позитивного соціального результату в роботі галузі. Тоді потенційним учасникам організатори заходу запропонували підготувати проекти по одній з 11 номінацій. А вже на 1 березня надійшла 71 заявка. Претендували на першість фахівці з усіх шести регіональних філій і декількох філій. Причому бажання брати участь у перегонах виявили як молоді ентузіасти, так і вельми досвідчені їхні старші колеги. Більше того, оригінальні вирішення старих проблем запропонували різні за посадою категорії службовців — від чергового по станції до головного конструктора. Проте через три місяці свій задекларований намір з 68 груп підтвердила лише 41.

Нагадаємо: оцінюються проекти за бальною системою. Кращий із них, що набере найбільшу кількість балів, займе перше місце та буде оголошений переможцем. А ті, що наберуть меншу кількість балів, займуть відповідно друге й третє місця та вважатимуться призерами. Лідери отримають винагороди — від 7 до 20 мінімальних заробітних плат.

 

 

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?