Нова послуга оформлення квитків з пересадкою через інтернет вже в дії

23 січня 2018, 15:47
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Роберт Василь, «Магістраль»

«Це рішення суттєво спростить пошук і придбання проїзних документів за складним маршрутом та пропонуватиме альтернативний варіант поїздки непрямим сполученням. Ми намагалися максимально спростити пошук, тому в онлайн-замовленні зазначаються станція пересадки та час очікування. Всі квитки пасажири зможуть оплатити однією сумою наприкінці замовлення», — повідомив на своїй сторінці у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Кореспондент газети «Магістраль» попросив докладніше розповісти про нові можливості для користувачів сервісу електронного продажу квитків начальника відділу інноваційно-інформаційних технологій Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ «Укрзалізниця» Любов Куцолощенко.

«Не всі населені пункти в Україні пов’язані прямим залізничним сполученням, — зазначила Любов Олексіївна. — Тож часто доводиться їхати з пересадкою. Звернувшись до каси, пасажири завжди могли скористатися консультацією, щоб підібрати потрібний варіант проїзду. А от система продажу квитків через інтернет досі не давала можливості спроектувати маршрут із пересадкою.

Тепер вона є. Система завжди покаже пасажиру варіанти проїзду між двома містами. На екран комп’ютера буде виведено інформацію про час відправлення і прибуття потрібних поїздів, а також (що дуже зручно) час очікування на пересадочній станції, що дасть змогу пасажиру ефективніше планувати свій час».

Особливо затребуваною така послуга буває в період пікових перевезень. Наприклад, у період Різдвяних і Новорічних свят, що недавно минув, призначали додаткові поїзди до Львова. Ними охоче користувалися не лише пасажири, котрі прямували безпосередньо у Львів, а також ті, хто, наприклад, не зміг придбати квитки на прямі потяги до Івано-Франківська. Відповідно вони потребували інформації про можливість пересадки у Львові на потрібний поїзд.

Крім можливості підібрати і придбати квитки з пересадкою, впроваджено ще одну корисну опцію. Раніше система продажу на запит про проїзд від однієї станції до іншої показувала лише ті потяги, де є вільні місця. Водночас люди часто просто вивчають питання, як доїхати з одного місця в інше, і хочуть бачити інформацію про всі поїзди, що слідують у потрібному напрямку. Тепер така можливість є. Обравши відповідний режим, вони бачать розклад усіх наявних поїздів, а не лише тих, де нині є місця.

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?