Новий рік на вокзалах: що, де, коли?

22 грудня 2017, 11:02
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Олег НОСАЧ, фото Валентина Бердути

Із 28 грудня на усіх вокзалах країни по гучномовному зв’язку лунатиме привітання з Новим роком та Різдвом Христовим, а на електронних табло транслюватимуться побажання. На станціях, де зазвичай у свята найбільше пасажирів, відбудуться святкові заходи з подарунками для відвідувачів.

Упродовж 29, 30 та 31 грудня 2017 р., а також 6 та 7 січня 2018 р. на головному вокзалі Київ­ Пасажирський Святий Миколай та його помічниця роздаватимуть безкоштовні цукерки дітям від ЗАТ «Житомирські ласощі». А на станції Одеса-­Головна ласощі дістануться дітям, яких зустрічатиме одягнений у червону шубу та шапку бородатий святковий гість у кімнатах відпочинку та залі підвищеного комфортуз 28 грудня 2017 р. до 7 січня 2018 р.

На привокзальній площі та головному вокзалі станції Харків ­Пасажирський впродовж усіх Новорічних та Різдвяних свят співатимуть українські народні пісні та виконають композиції, які є перлинами класичної музики, фольклорний ансамбль «Берегиня» та народний аматорський колектив «Чисте джерело».

«Ми намагаємось створити чарівну казкову атмосферу та підняти настрій усім пасажирам, які будуть користуватися послугами філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця». Наша організація наполегливо працює над покращенням якості обслуговування пасажирів та наданням якісних послуг з перевезення залізничним транспортом України. Сподіваємося, що яскраві композиції, ілюмінації, гірлянди та головні атрибути — святково оформлені ялинки — забезпечать відчуття новорічного дива нашим пасажирам. Бажаємо усім, хто подорожуватиме в ці дні залізницею, поринути у феєрію свята разом з нами!» — наголошує директор філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» Максим Міняйло.

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?