Першим дешевше. Фанати Ліги чемпіонів зможуть зупинитись у лоукост номерах залізниці

05 травня 2018, 10:58
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Оксана Тупальська

Вболівальники Ліги чемпіонів, які приїдуть до Києва 26 травня на матч за участю англійського «Ліверпуля» та іспанського «Реала», можуть орендувати кімнати відпочинку без націнки.

Наразі, за три тижні до видовищного матчу, готелі вже підняли ціни втричі — деякі номери пропонують по 100 тис. грн (3200 євро) за добу. Так само збільшилась і вартість добової оренди квартир у центрі Києва, принаймні на день фіналу Ліги чемпіонів. Тим не менш лоукост варіанти залишилися. Зокрема, у кімнатах відпочинку станції Київ-Пасажирський повідомляють, що завчасного бронювання на вокзалах немає, а вартість номерів не змінюється. Тому ті іноземці, які, приїхавши до Києва, захочуть орендувати кімнати відпочинку на вокзалі, зможуть суттєво зекономити.

Загалом до послуг пасажирів —18 номерів на 39 місць на Центральному вокзалі столиці, і 18 номерів на 54 місця на Південному. Умови проживання   цілком прийнятні. У номерах зроблений якісний ремонт, є душова кімната, туалет, телевізор і холодильник. Вартість проживання становить 230—750 грн за ліжко-місце з однієї людини залежно від облаштування кімнати. Як повідомили у сервісному центрі Південного вокзалу, тут поселяють гостей щодня о 12 год, після їх особистого візиту. І додали, що якщо будуть вільні місця, то, звичайно, фанатів з радістю приймуть.

Дуже часто подорожуючі цікавляться способами оплати послуг. Тож підкреслимо, що ночівлю можна оплатити і готівкою, і платіжною карткою.

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?