Рішення Київського апеляційного господарського суду щодо відмови задовільнити апеляційну скаргу ПАТ «Сбербанк» є справедливим, – ПАТ «Укрзалізниця»

07 листопада 2017, 09:33

Нагадаємо, що судовий  позов ПАТ «Сбербанк» стосувався стягнення 1,5 млрд грн з Укрзалізниці в якості заборгованості за кредитним договором, що був укладений між банком і ДП «Донецька залізниця» у 2011 році. 

ПАТ «Укрзалізниця» підтримує позицію Київського апеляційного господарського суду і вважає рішення суду цілком справедливим. ПАТ «Укрзалізниця» до теперішнього часу ще не провело інвентаризацію майна на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, і відповідно не прийняло на свій баланс активи підприємств, що підпорядковувалися Державній адміністрації залізничного транспорту.

Нагадаємо, що у зв’язку з проведенням  реформуванням залізничної галузі ДП «Донецька залізниця» перебуває в стадії припинення. Через неможливість повноцінного доступу до активів ПАТ «Укрзалізниця» на частині цієї залізниці, товариство не має змоги провести в повному обсязі інвентаризацію її майна.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?