Щотижня про антигероїв: де і що пасажири пошкодили на залізниці з 13 до 19 листопада?

23 листопада 2017, 14:50
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Ілона Мироненко. Інфографіка Олексія Посудієвського

Минулого тижня я вирішила провести експеримент — добиратися додому й на роботу електропотягом. Так набагато зручніше і швидше, однак не завжди поїздка залишає приємні враження. У вечірній електричці ризикуєш опинитися поруч із людиною, яка вважає, що найкращий спосіб розслабитися після робочого дня — випити пляшечку пива у громадському транспорті…

Дякувати Богові, що після того, як я красномовно поглянула на чоловіка, він закрив пляшку кришкою і решту дороги простояв мовчки. Інакше хмільним амбре решта пасажирів дихала б до кінця подорожі.

Публічне ведення приватних розмов по телефону у громадському транспорті — окрема тема. З них можна дізнатися, хто кому і з ким зрадив, скільки коштує чиясь сумочка і навіть подробиці чийогось інтимного життя.

 

Наступного разу мені пощастило сісти — навпроти вмостилося двоє пасажирів у кепках і спортивних штанях. Свою #безкультурну розмову вони супроводжували жвавим лузанням насіння. На станції Святошин лишили за собою купу лушпиння. Зробити таким зауваження я побоялася.

Через день у мене було відрядження до Бучі. На станції спостерігала, як підлітки вискочили з першого вагона, у якому працювали квиткові роз’їзні касири, і побігли до останнього. Треба віддати належне тим пасажирам, які, спостерігаючи за цим, зробили зайцям зауваження. На мою думку, найкращий спосіб прищеплювати культуру — власний приклад.

З’ясувалося, що із 13 до 19 листопада у регіональній філії «Південно­Західна залізниця» #без_культурні викрали вогнегасники і розмалювали рухомий склад графіті. У регіональній філії «Львівська залізниця» до працівників локомотивної бригади застосували фізичну силу, а в «Південно­Західній» і «Придніпровській» — пошкодили внутрішньосалонне обладнання.

 

 

 

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте також



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?