Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Спеціальний поїзд доставив вболівальників зі Львова до Києва

Сьогодні Київ вирує спортивними пристрастями. На головну подію європейського футболу — фінальний матч Ліги чемпіонів — до столиці України з’їхалися десятки тисяч іноземних вболівальників. Вони прибувають до Києва переважно літаками. Проте через велике навантаження київські аеропорти не можуть прийняти всіх гостей. Тому частина з них добирається до Києва через інші аеропорти, зокрема львівський.

Спеціально для того, щоб допомогти дістатися на футбол уболівальникам, які добираються до столиці України через Львів, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 756 Львів – Київ. Він вирушив із Львова 25 травня о 23:00 та прибув до Києва о 05:18 26 травня.

Вийшовши з вагонів на київському вокзалі, вболівальники, переважно британські, виглядали цілком задоволеними. Саме тут вони робили перші київські селфі, демонструючи символіку свого клубу серед українських інтер’єрів. Знімки, звичайно, зразу ж відправлялися до соціальних мереж.

— Ми цілком задоволені поїздкою, — поділився враженнями Грег Гарві із Ньюкасла. — Український потяг дуже комфортний і нічим не поступається британським. Також ми приємно вражені ввічливістю і кваліфікацією стюардів. Проблем у спілкуванні не виникало — вони достатньо володіють англійською мовою. А ще ми встигли переконатися, що в Україні дуже смачне пиво.

Вийшовши з вокзалу, вболівальники відправилися у різних напрямках. Одні пішли в гостинно відчинені і підготовані до прийому гостей кімнати відпочинку на вокзалі, де за невеликі кошти можна було відпочити і помитися. Інші попрямували до станції метро «Вокзальна», яка мала незабаром відчинити двері для пасажирів. А декілька груп вирішили добиратися до центра міста пішки.

— Ми ніколи раніше не були в Києві, — розповів кореспонденту «Магістралі» Найджел Купер з Ліверпуля. — Тому перед дорогою поцікавилися в інтернеті вашим містом. З’ясувалося, що тут є на що подивитися і ми маємо намір добре погуляти і набратися вражень перед початком футболу.

Для того, щоб вболівальники після закінчення гри мали можливість так само комфортно дістатися додому, призначений ще один додатковий поїзд Інтерсіті+ № 713 Київ – Львів. Він відправиться з Києва 27 травня о 02:00 та прибуде у Львів о 08:14.