Спробу вкрасти 10 т пального попередила служба безпеки Укрзалізниці та правоохоронці

07 лютого 2018, 16:52
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Лада АНДРЄЄВА, фото Львівського лінійного відділу ВСП

У перші дні лютого зареєстровано два кримінальних правопорушення відносно керівників структурних підрозділів нашої компанії. Злочини були розкриті за сприяння співробітників Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» і правоохоронних відомств України.

Хабар за калорії

Служба Security нашої компанії отримала інформацію, що один із керівників Львівського лінійного відділу ВСП Львівського регіонального відділення філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» через свою безпосередню підлеглу вимагав неправомірну вигоду на суму 15 тис. грн у суб’єкта підприємницької діяльності. За це він обіцяв допомогти зменшити обсяги використаної підприємством електроенергії за січень та збільшити використання лімітів електроенергії у поточному році. У подальшому ж це може бути підставою для несплати передбаченого законом штрафу за використану понад норму електроенергію.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України. Треба зазначити, що хабар — це злочин, коли посадова особа вимагає чи одержує різні блага.

Тому за результатами проведення оперативних і слідчих дій, а також за рішенням суду може бути передбачена санкція позбавлення волі, адже цей злочин кваліфікується як тяжкий.

Зловили за руку

За крадіжку 10 т дизельного пального були затримані один з керівників і машиніст-інструктор оборотного депо Чоп ВСП «Локомотивне депо Мукачево» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Механізм порушення такий: пальне економилося, вносилися недостовірні дані в документацію, а отриманий надлишок накопичувався. За протизаконними діями уважно спостерігали співробітники нашого Департаменту та правоохоронних органів. Аби переконатися, що пальне транспортується не для дозаправлення локомотива, який зупинився на дорозі, машину з краденим вантажем випустили за межі підприємства. І в момент продажу дизельного пального (на приватній АЗС) залізничників затримали.

Стосовно працівників зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального Кодексу України.

Директор з безпеки ПАТ «Укрзалізниця» Артем МОРКОВКІН:

 

«Для виявлення та своєчасного попередження противоправних дій і злочинів фахівці Департаменту безпеки (ЦБ) і Головного управління воєнізованої охорони (ЦУО) працюють разом з правоохоронними відомствами, а саме: Службою безпеки України, Національною поліцією України та Військовою прокуратурою України. Додам: щодня проводиться чимала робота з виявлення та попередження правопорушень. Адже за свої протиправні дії відповідальність повинні нести і рядові співробітники, і керівники».

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?