У 2018 році залізничники отримають нове житло

11 квітня 2018, 11:18
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Микола Копилов, «Магістраль». Фото Сергія Друченка та Михайла САДОВОГО

Відродження практики забезпечення робітників житлом отримало закріплення у вигляді відповідної програми. Згідно з нею, ПАТ «Укрзалізниця» планує протягом 2018 р. спрямувати майже 200 млн грн на нові квартири та переобладнання об’єктів під житло для залізничників. Втілювати в життя амбіційні плани намічено, в основному, силами будівельників компанії.

 

Про ухвалення річної програми із забезпечення робітників житлом повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Згідно з наведеними керівником даними, до кінця року має завершитися спорудження 16-поверхового житлового будинку на 110 квартир у Харкові. Це найбільший об’єкт у програмі: його площа становить майже 7 тис. м2. Крім того, буде здана друга черга комплексу в Синельниковому на 56 осель.

Щодо реконструкції будівель під житло, то найбільше об’єктів планується здати в двох регіональних філіях — Львівська та Південно-Західна залізниці. Зокрема, вже завершено переобладнання 8-квартирного будинку у селі Хриплин на Івано-Франківщині.
У Здолбунові триває реконструкція комплексу з трьох споруд під гуртожиток сімейного типу. Завершується переобладнання казарми в Івано-Франківську.

На Південно-Західній залізниці у поточному році будівельні роботи триватимуть на чотирьох об’єктах у Вінницькій і Чернігівській областях, а також у Києві. Зокрема, намічено переобладнання будівлі колишнього відділення міліції на станції Дарниця в будинок для тимчасового проживання.

У регіональній філії «Одеська залізниця», в селі Усатове, програмою передбачається зведення 18-квартирного будинку. У Слов’янську (регіональна філія «Донецька залізниця») планується відремонтувати гуртожиток на 32 кімнати.

У мережі інтернет викладено карту об’єктів, які намічено здати в експлуатацію до кінця 2018 р. З нею можна ознайомитись за посиланням https://goo.gl/LgJPCr.

Як повідомлялося раніше, в місті Синельникове наприкінці 2017 р. було здано в експлуатацію першу чергу житлового комплексу на 44 квартири.

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«У 2018 р. ми спрямуємо майже 200 млн грн на нові квартири та переобладнання об’єктів під житло для залізничників. Знаю, що це питання є вкрай актуальним. У компанії працює до 300 тис. залізничників, ми — один з найбільших роботодавців в Україні. А тому маємо забезпечувати належні умови для роботи. Плани компанії у цьому питанні — амбіційні».

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?