В швидкісних поїздах можна купити книжки Кузьми Скрябіна та стару добру класику

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

 ПАТ «Укрзалізниця» як соціально відповідальна організація розпочинає проект із продажу книжок у швидкісних поїздах. Так у вівторок, 20 лютого, у них з’явилися видання компанії «Фреш фуд систем». Згідно зі статистикою, менше половини українців прочитали за останній рік бодай одну книжку. За результатами опитування, яке провела компанія Research & Branding Group у жовтні—листопаді 2017 р., 51 % громадян нашої держави не прочитали жодної.

Тож ПАТ «Укрзалізниця» вирішило трохи виправити ці сумні цифри. Цікаво, що вже з перших днів книжкові полиці «на колесах» знайшли свого читача.

Поки що в меню — книжки від харківського видавництва «Фоліо». На перше можна «скуштувати» афоризми і крилаті вислови. Це невеликі видання зручного формату в товстій палітурці. Для любителів мемуарів — твори Кузьми Скрябіна. Основні страви — класика зарубіжної літератури. Зокрема, «Маленький принц» А. де Сент­Екзюпері та «Собака Баскервілів» А. Конан­Дойля. Дітям на десерт — розмальовки. Є також словники і притчі. Ціни демократичні — від 40 грн.

На футбольний матч до Харкова швидкісним поїздом сьогодні їде українець британського походження Ден, керівник відділу продажів компанії, що займається програмним забезпеченням. Не випадково він тримає в руках книжку А. Конан­Дойля «Оповідання про Шерлока Холмса». Чоловік із цікавістю роздивляється український переклад британської класики. «Чудова ідея — продавати книжки у потягах», — мовить Ден.

З ним разом мандрує колега Володимир, який говорить, що взяв книжку в дорогу із собою. Наразі він читає видання Дена Сенора і Сола Синґера «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». У ній ідеться про те, як ця маленька східна країна за короткий проміжок часу стала однією з передових держав світу. Володимир цікавиться бізнес­літературою і буде радий, якщо асортимент у потязі розшириться в цьому напрямку.

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«Стартуємо з унікальним пілотним проектом. Укрзалізниця розпочинає продаж книжок. Поки що придбати літературу можна в Інтерсіті та Інтерсіті+. Розглядаємо можливість запровадження такої послуги і в інших потягах. Це нова послуга для компанії, але впевнені, що вона буде затребуваною в наших клієнтів­пасажирів. Є і перші результати: відучора пасажири придбали вже 12 книжок. Ми маємо амбітні плани щодо цього проекту. Зокрема, можливість запровадження буккросингу (обміну книжками) та співпраці з молодими письменниками».


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?