В швидкісних поїздах можна купити книжки Кузьми Скрябіна та стару добру класику

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Admin

 ПАТ «Укрзалізниця» як соціально відповідальна організація розпочинає проект із продажу книжок у швидкісних поїздах. Так у вівторок, 20 лютого, у них з’явилися видання компанії «Фреш фуд систем». Згідно зі статистикою, менше половини українців прочитали за останній рік бодай одну книжку. За результатами опитування, яке провела компанія Research & Branding Group у жовтні—листопаді 2017 р., 51 % громадян нашої держави не прочитали жодної.

Тож ПАТ «Укрзалізниця» вирішило трохи виправити ці сумні цифри. Цікаво, що вже з перших днів книжкові полиці «на колесах» знайшли свого читача.

Поки що в меню — книжки від харківського видавництва «Фоліо». На перше можна «скуштувати» афоризми і крилаті вислови. Це невеликі видання зручного формату в товстій палітурці. Для любителів мемуарів — твори Кузьми Скрябіна. Основні страви — класика зарубіжної літератури. Зокрема, «Маленький принц» А. де Сент­Екзюпері та «Собака Баскервілів» А. Конан­Дойля. Дітям на десерт — розмальовки. Є також словники і притчі. Ціни демократичні — від 40 грн.

На футбольний матч до Харкова швидкісним поїздом сьогодні їде українець британського походження Ден, керівник відділу продажів компанії, що займається програмним забезпеченням. Не випадково він тримає в руках книжку А. Конан­Дойля «Оповідання про Шерлока Холмса». Чоловік із цікавістю роздивляється український переклад британської класики. «Чудова ідея — продавати книжки у потягах», — мовить Ден.

З ним разом мандрує колега Володимир, який говорить, що взяв книжку в дорогу із собою. Наразі він читає видання Дена Сенора і Сола Синґера «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». У ній ідеться про те, як ця маленька східна країна за короткий проміжок часу стала однією з передових держав світу. Володимир цікавиться бізнес­літературою і буде радий, якщо асортимент у потязі розшириться в цьому напрямку.

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«Стартуємо з унікальним пілотним проектом. Укрзалізниця розпочинає продаж книжок. Поки що придбати літературу можна в Інтерсіті та Інтерсіті+. Розглядаємо можливість запровадження такої послуги і в інших потягах. Це нова послуга для компанії, але впевнені, що вона буде затребуваною в наших клієнтів­пасажирів. Є і перші результати: відучора пасажири придбали вже 12 книжок. Ми маємо амбітні плани щодо цього проекту. Зокрема, можливість запровадження буккросингу (обміну книжками) та співпраці з молодими письменниками».


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?