Великдень: потяг мов дім

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

До свята Воскресіння Христового Укрзалізниця призначила 26 додаткових потягів, аби усі бажаючі могли доїхати до рідних і разом зустріти цей чудовий день. Залізничники також мають свої традиції. Наприклад, провідники зазвичай святкують у другому родинному колі — своїм колективом. А пасажири приєднуються.

Поїзні бригади перед виходом у рейс ще з вечора намагаються посвятити великодні кошики у церкві, щоб зранку розговітися освяченою їжею. Кожен співробітник бере із собою паски та крашанки та пригощає колег. «Минулого року наша зміна була на Великдень. Багато працівників розговілися вранці: їли м’ясо, а от алкоголь замінили «Кока-Колою». Я особисто, як начальник потяга, пройшов по вагонам і привітав усю свою команду та пасажирів. Щоправда, перший програв у битві яйцями», — згадує свою святкову зміну начальник потяга № 81/82 Київ—Ужгород Дмитро Ярошенко.

Пасажири також беруть із собою святкові наїдки, пригощають один одного, і дорога перетворюється на свято людяності, доброти та дружнього спілкування.

Увесь колектив медіацентру «Магістраль» у це світле свято Великодня бажає, щоб у ваших сім’ях усі були здорові та щасливі, щоб поруч завжди були вірні і добрі друзі, у справах чекав тільки успіх, щоб життя було повне надії, любові і благодаті.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?