Флешмоб від «Магістралі»: свято весни і гарного настрою

07 березня 2018, 14:19
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Роберт ВАСИЛЬ, «Магістраль». Фото Сергія Друченка

Україна святкує Міжнародний день жінок — 8 Березня. В Укрзалізниці працює величезна кількість представниць прекрасної статі, і своїми успіхами та досягненнями компанія значною мірою зобов’язана саме їм.

Для того щоб висловити свою повагу до колег-жінок, редакція газети «Магістраль» напередодні свята влаштувала невеличкий флешмоб, привітавши весняними квітами і теплими словами з прийдешнім представниць різних професій, які працюють в Укрзалізниці.

Спочатку представники редакції вирушили на вокзал станції Київ-Пасажирський. Туди саме прибув поїзд № 11 з Новоолексіївки. Провідниці, котрі саме проводжали пасажирів, були приємно здивовані привітанням.

Провідник поїзда № 11 Новоолексіївка—Київ

Наталя Овраменко:

— Я працюю провідником з 1994 р. Звичайно, за 10 років роботи вагон став для мене другою домівкою. Часто доводиться зустрічати свята у дорозі. Наприклад, цього року на Новий рік були у рейсі. Проте зараз нам більше пощастило — 7 березня наша бригада здає зміну, тож 8 Березня відсвяткую в родинному колі.

Хоча, коли доводиться відзначати якесь свято у рейсі, не скаржуся. Пасажири у нас дуже хороші — у такі дні поводяться чемно, обов’язково вітають, дякують за роботу. А це так приємно.

Взагалі за роки роботи я помітила, що рівень культури пасажирів поступово підвищується. Головну роль тут відіграє покращення сервісу. Коли люди бачать, що вагон якісно відремонтований, чистий, що в ньому є мило, туалетний папір, чиста білизна, то вони відчувають повагу до себе і поводяться культурніше.

Тут же на пероні, біля потяга, ми зустріли літню жінку, яка жваво спілкувалася з провідницями. Виявилося, що вона теж має безпосередній стосунок до Укрзалізниці.

Пенсіонерка, колишня співробітниця Укрзалізниці

Ольга Олексіївна Гудкевич:

— Я вже 20 років на пенсії. Колись працювала у вагонній дільниці — шила форму для провідників. Та й тепер дехто іноді звертається до мене, коли треба одяг підігнати по фігурі.

Я захоплююся нашими провідницями. У них важка робота, але як сумлінно вони працюють! Завжди привітні, руку пасажирам подають, допомагають винести речі з вагона.

Хочу привітати всіх співробітниць Укрзалізниці із жіночим святом, побажати їм усього найкращого. Дай їм, Боже, здоров’я!

З центрального вокзалу представники «Магістралі» перейшли на приміський. Тут біля турнікетів чергують чарівні жінки-контролери. Скориставшися тим, що у цей час на вокзалі було небагато пасажирів, ми підійшли поспілкуватися.

 

 

 

 

Контролер Київського приміського вокзалу

Валентина Юсик:

— Я люблю свою роботу. Хоча вона часто буває досить непростою — пасажири трапляються різні. Деякі відмовляються платити за проїзд, і тоді, на жаль, виникають конфліктні ситуації.

Часто доводиться святкувати на робочому місці. Наприклад, торік довелося чергувати на 8 Березня. Пасажири були ввічливі, вітали зі святом.
А я наприкінці дня так запрацювалася, що і чоловікам почала відповідати: «І вас зі святом!»

Останнім пунктом нашого маршруту стало локомотивне депо станції Київ-Пасажирський, де також працює чимало жінок.

Дефектоскопіст локомотивного депо

станції Київ-Пасажирський Наталя Мала:

— Я вже багато років працюю в нашому локомотивному депо. Робота дуже подобається. У нас дуже дружний колектив. Дякую улюбленій газеті «Магістраль» за поздоровлення. Щиро вітаю всіх жінок, які працюють на Українських залізницях.

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?