Визначені переможці галузевого конкурсу інноваційних проектів «Лідер інновацій»

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

У ході галузевого конкурсу на розгляд до його оргкомітету надійшов 71 проект, у розробці яких взяли участь 178 залізничників. До фінального захисту був допущений 21 проект, що відповідав усім вимогам конкурсу.

Директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євгеній Козак привітав переможців галузевого конкурсу «Лідер інновацій» та подякував усім його учасниками та експертам. «Світ бачив багато перемог, які народжувалися майже з нічого – з фантазії, цікавості та інтуїції. Радий, що саме ці відчуття спонукали багатьох з вас до участі у конкурсі, відкриття своїх талантів, жаги до творчості та змін. Ми оголосили цей конкурс, щоб серед залізничників знайти людей, які зможуть стати драйверами технологічного прогресу нашої компанії. Перед Укрзалізницею стоять завдання щодо всебічного впровадження у виробничі процеси перспективних, інноваційних рішень. Поряд з кращим світовим досвідом маємо дбати про власні розробки та ідеї. Я впевнений, що у результаті цього конкурсу ми знайшли дійсно цінні ідеї, які покращать роботу залізничної галузі», – зазначив Євгеній Козак.

Переможцями галузевого конкурсу стали чотири роботи у наступних номінаціях: «Соціальна політика» – проект «Автоматичний моніторинг плинності кадрів ПАТ «Укрзалізниця» (автори: Олександр Глушаченко й Ілля Давидов); 

«Інфраструктура залізничного транспорту» – проект «Впровадження інноваційного пристрою для очищення різьбової частини клеммних, закладних, стрілочних болтів від іржі та бруду» (автори: Андрій Гуденко й Олена Адамович);

 «Надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів, багажу та вантажобагажу і пошти у внутрішньому та міжнародному сполученні» – проект «Створення підрозділу автобусних перевезень «UZ Bus» (автори: Костянтин Дода й Андрій Наконечний); 

«Удосконалення фінансово-економічної діяльності ПАТ «Укрзалізниця» – проект «Розробка організаційно-технічних рішень, направлених на посилення контролю за формуванням податку на додану вартість по ПАТ «Укрзалізниця» (автори: Дмитро Карташов, Олександр Куник, Микола Іванов, Олена Мозоль).

Крім того, додатково в січні відбулося онлайн-голосування за приз «Залізничні симпатії» на «Інформаційному порталі зі сталого розвитку» ПАТ «Укрзалізниця». Впродовж 10 днів уболівальники та групи підтримки віддавали свої голоси за найкращі, на їхню думку, ідеї.

Переможці онлайн-голосування отримали сучасні подарунки — планшети. Власниками гаджетів стали автори бізнес-планів: «Автоматичний моніторинг плинності кадрів ПАТ «Укрзалізниця» (номінація «Соціальна політика», автори: Олександр Глушаченко й Ілля Давидов) та «Застосування відеореєстрації як додаткового локомотивного приладу безпеки з метою забезпечення безпеки руху» (номінація «Сервіс та якість обслуговування», автори: Роман Трохименко і Олеся Трохименко).

 


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?