В.о. голови правління Укрзалізниці Желько Марчек звернувся до працівників

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Шановні залізничники!

Перш за все хочу подякувати кожному з вас за те, що сьогодні, коли весь світ спрямовує зусилля на боротьбу із розповсюдженням нового коронавірусу COVID-2019, ви робите все можливе на своїх робочих місцях для того, щоб Укрзалізниця виконувала свої зобов’язання у повному обсязі. Укрзалізниця, як і вся країна, намагається діяти на упередження, щоб не допустити масштабних і трагічних наслідків поширення коронавірусу в українському суспільстві.

 

Першочергове завдання керівництва Укрзалізниці — захист наших працівників та пасажирів. Відповідальність Укрзалізниці перед вами, вашим здоров’ям — це наш пріоритет. Обставини та ситуація із захворюваністю в країні змінюються чи не кожної години, тому ми маємо швидко реагувати на виклики, які перед нами постають.

 

Для цього ми розробили оперативний план заходів щодо недопущення поширення COVID-2019 в Україні та створили відповідний штаб. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 215, починаючи з 18 березня, Укрзалізниця тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) до прийняття окремого рішення Уряду. Ми прийняли рішення, що за погодженням зі своїм безпосереднім керівництвом працівники, які не залучені до безперервного виробничого процесу та забезпечення безпеки руху, можуть працювати віддалено. Усі відрядження відтерміновано або мінімізовано.

За можливості робочі зустрічі рекомендуємо проводити у режимі онлайн-конференцій. Для наших працівників ми закуповуємо засоби індивідуального захисту.

 

Наразі придбано близько 10,5 тис. респіраторів, 10 тис. хірургічних масок, оглядові рукавички, 1 тис. 20 захисних окулярів, дезінфікуючі засоби, захисні халати. Здійснюється закупівля антисептичних засобів та безконтактних пристроїв вимірювання температури.

 

Проводиться робота із профільними міністерствами для включення потреб Укрзалізниці до державних програм фінансування. Здійснюється щоденний моніторинг кількості лікарняних у розрізі підрозділів та професій, опрацьовується можливість взаємозамінності працівників.

 

Наразі ми вирішуємо питання, пов’язані з організацією доставки працівників товариства, які користуються залізничним транспортом, на робочі місця. Ми робимо все можливе, щоб мінімізувати незручності, які виникли через обставини, що не залежать від нас з вами.

 

Облаштовані медичні пункти та приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань на вокзалах. Забезпечено належний стан і відповідним чином обладнано санітарні тупики для проведення карантинних заходів; проведені інструктажі членів поїзних бригад з питань виявлення та профілактики захворювань. Нами були посилені протиепідемічні заходи: дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонів на шляху прямування та в пунктах обороту, додаткова дезінфекція в місцях найбільшої концентрації пасажирів. У цей складний час ми маємо згуртуватись та зробити все можливе для недопущення розповсюдження хвороби. Не піддавайтесь паніці.

 

Слідкуйте за інформацією на наших офіційних джерелах, вона постійно оновлюється. Будемо діяти свідомо та відповідально, а також дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо захисту себе та оточуючих.

 

Ще раз висловлюю вам свою щиру подяку за самовіддану працю та відданість Укрзалізниці як у добрі, так і, особливо, в складні часи.

З повагою та побажанням здоров’я в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?