Залізнична галузь перемістилася з 17 на 13 місце за рівнем заробітної плати

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

З 1 січня 2018 року запроваджені збільшені на 10-30 % місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів. Також у середньому на 20 % збільшено оклади робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується. Наприклад, кур’єр, прибиральник виробничих приміщень, сторож, підсобний робітник та інші.

Окрім цього, запроваджуються збільшені на 17-22 % тарифні ставки для водіїв автотранспортних засобів. Робітники підрозділів воєнізованої охорони регіональних філій (старший стрілець та і стрілець) будуть переведені з місячних окладів на годинні тарифні ставки з дотриманням  вимог законодавства України про працю.  У результаті цього їх зарплата збільшиться до 30 %.

Таким чином, нова система оплати праці запроваджена майже для всіх робітничих професій. Наступний крок – інші категорії: техніки, технічні службовці, фахівці, професіонали та керівники всіх рівнів.

Загалом з січня по грудень 2017 року залізнична галузь перемістилася на 13 з 17 місця за рівнем середньомісячної заробітної плати серед галузей економіки країни. Так, середня заробітна плата залізничників у січні минулого року складала 5932 грн, а у грудні вже 9440 грн.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?