Залізничні чартери

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Українська футбольна збірна 2 вересня у відбірковому матчі перемогла збірну Туреччини з рахунком 2:0. І, звичайно, в цьому успіху є чимала доля заслуги дванадцятого гравця — переповнених трибун на стадіоні у Харкові, які протягом усього ігрового часу палко підтримували своїх улюбленців. ПАТ «Укрзалізниця» оперативно відреагувало на запит пасажирів і призначило додаткові поїзди для того, аби вболівальники з різних куточків України дісталися на матч.

Було організовано чотири додаткових маршрути. Два з них — із Києва. Перший поїзд № 258 вирушив 2 вересня о 8.43 зі станції Київ-Петрівка. Другий — № 728 Інтерсіті+ відійшов об 11.46 з Центрального вокзалу.

Зі Львова поїзд № 252 вирушив 1 вересня о 21.10. А з Дніпра до Харкова курсував електропоїзд № 6872/6874, який вирушив у дорогу о 13.11.

Графік руху всіх поїздів було складено так, що всі вони прибули 2 вересня до станції призначення між 17.00 і 18.00. Таким чином вболівальники мали можливість, не поспішаючи, повечеряти, дістатися до стадіону і веселими вигуками продемонструвати свою підтримку головній команді країни.


 

ПАТ «Укрзалізниця» забезпечило комфортне та бездоганне перевезення майже 3 тис. уболівальників фан-руху «Вірні збірній». У Харкові вболівальників зі всієї України зустрічав кореспондент «Магістралі».

У обіймах двох вокзалів

Потяги прибували на вокзали станцій Харків-Пасажирський та Харків-Балашовський регіональної філії «Південна залізниця з 17.00 до 18.00. Задля забезпечення порядку на вокзалах буди задіяні підрозділи поліції, Національної гвардії та кінної поліції. З перших хвилин, як тільки вболівальники залишили вагони, вони одразу ж поринули у вир святкових заходів, бо на привокзальній площі вокзалу станції Харків-Балашовський розгорнувся концертно-розважальний майданчик, організований преміум-спонсором Національної збірної команди України з футболу «Перша приватна броварня». Можна було поспівати пісень, потанцювати, вдатися до послуг майстрів, які прикрашали обличчя всіх бажаючих національною та футбольною символікою. Також всі захоплено робили селфі на фоні козаків з литаврами, кінної поліції, вокзалу, потягів.

Словом, життя на вокзалі станції Харків-Балашовський завирувало, як то кажуть, на всі 100 %. Проте головним заходом для вболівальників став фан-марш. Його маршрут пролягав від вокзалу до стадіону «Металіст»: відстань становить з півкілометра і займає 15 хв повільної ходи. За чисельністю його учасників це один із наймасовіших фан-маршів в Україні, відправною точкою якого стала залізнична станція.


 

Про потяги з перших вуст

Учасники фан-руху вболівальників збірної команди України з футболу «Вірні збірній» м. Київ Олександр Козлов та Марія Сидоренко:

«Ми задоволені умовами подорожі. У вагоні було чисто, охайно, свіжо. А доброзичливі та чуйні провідники створювали відповідну атмосферу та настрій. На власному досвіді переконалися, що залізниця — це найзручніший транспорт для подорожування вболівальників».


 

Дмитро Левченко, funkozak,

м. Чернівці:

«Авжеж, потягом комфортніше. Можна полежати, пройтися вагоном, це вам не автобус, де ти обмежений у просторі. Окрім того, треба віддати належне провідникам, які забезпечували чистоту та належний сервіс обслуговування. Я багато подорожую як уболівальник. Але то були автобусні рейси. Поїздка залізницею — це мій перший досвід. І мені приємно, що він став позитивним. Отже, спасибі залізничникам і до нових зустрічей».


 

Залізничники

про вболівальників

Провідник пасажирського вагона потяга
№ 258/257 Київ—Харків Сергій Приходько:

«Зізнаюся, що я приємно здивований чемністю та коректністю вболівальників. Ввічливі та привітні. Не смітили і не здіймали галасу. Уважно прислухалися до мої порад та вимог. І що важливо — після себе залишили чистий вагон. Власне, я не відчув різниці між пересічним пасажиром і учасником фан-руху».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?