#ЖінкиУЗ: «Будуй так, щоб хотілося тут жити», — Жанна Другай

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Коли дивишся на цю милу, веселу жінку, важко повірити, що вона вправно керує колективом із понад 30 працівників. Та ще більше вражає, що саме її 2018 р. залізничники назвали «Кращим будівельником» у конкурсі «Людина року» регіональної філії «Південна залізниця».

Майстер виконробської дільниці Сумського територіального управління філії «БМЕС» Жанна Другай рідко визнає свої заслуги в досягненнях колективу й про себе говорити не любить. Однак саме її професійні та особистісні якості багато в чому роблять погоду в Сумському теруправлінні. Колись уміння утримувати в голові ситуацію щодо багатьох об’єктів одночасно, цілеспрямованість і заповзятість розгледів у молодому маляреві тодішній начальник Сумського ТУ. У 2002 р. Жанна Другай працювала на станції Рогівка. Терміни здачі були обмежені, усі ледь не ночували на роботі. Незалежна, прямолінійна жінка вирізнялася принциповим характером: якістю на користь швидкості не поступалася та все робила на совість. Перший професійний іспит випускниця Сумського будівельного коледжу склала на відмінно, що стало трампліном для подальшого професійного та кар’єрного зростання. Згодом прагнення самовдосконалюватися привело її до УкрДУЗТу.

Зараз під керівництвом Жанни Миколаївни працює більше 30 людей. З кожним знайшла спільну мову, тому-то і вдається якісно обслуговувати закріплену за її бригадою територію залізничної інфраструктури, що охоплює весь Сумський вузол. 2017 р. за організацію роботи колективу під час ремонту вагонного депо Основа майстра Жанну Другай нагороджено срібним знаком «За вагомий внесок у розвиток Південної залізниці».

Однак з-поміж усього розмаїття зданих об’єктів найвідповідальнішим залишається проект усього життя — власна домівка. Її, цеглина за цеглиною, жінка зводила разом із татом — знаним муляром. Під його критичним поглядом юна Жанна робила перші кроки в майбутню професію. Слова авторитетного наставника: «Будуй все так, щоб жити тут захотілося» — назавжди закарбувалися в її пам’яті. Так і працює, як учив батько…


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?