#ЖінкиУЗ: майстрині-залізничниці з УЗШК

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Більшість людей, попри різні смаки, вподобання, бажання, окрім професійної діяльності, має хобі. Чим же захоплюються жінки, які працюють у філії «Українська залізнична швидкісна компанія»?

Дехто з наших працівниць вирощує квіти, хтось розробляє дизайн плакатів та робить фотоколажі всіх святкових заходів. Є співробітниці, які чудово співають і декламують вірші, є кулінари та майстрині.  

До прикладу, провідний інженер з організації праці відділу організації праці та заробітної плати філії «УЗШК» Наталія Чехович вражає своїми вишиванками. Це — справжні витвори мистецтва, в які вона вкладає частинку своєї душі. Наталія освоїла декілька технік вишивання, у тому числі бісером. В її колекції можна побачити не тільки рушники та картини, а й оригінальні сорочки, вишукані сукні, спідниці тощо.

А начальник відділу охорони праці філії «УЗШК» Анна Щетініна відкрила у собі талант до створення солодощів. На роботі вона серйозний та зосереджений керівник, адже обіймає таку відповідальну посаду. А вдома Анна перетворюється на господиню та лагідну маму, яка знаходить час для створення солодких витворів мистецтва: домашніх тортиків, тістечок та печива різноманітних форм і начинок. Вона настільки захопилася цим, що у неї виходять не просто торти, а справжні шедеври. Кожен торт для неї — особливий.

Щиро вітаємо всіх жінок-колег із весняним святом! У цей прекрасний день від усієї душі бажаємо любові, добра, успіхів!


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?