Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! #ЖінкиУЗ: «Потрібно бути трішки психологом», — вважає Лариса Івашкова зі станції Усатове

Лариса Анатоліївна Івашкова працює на колійній машинній станції Усатове (регіональна філія «Одеська залізниця»). Вона точно знає, як усе встигати, і з любов’ю й відповідальністю ставиться до своєї роботи вже 32 роки поспіль.

Молодою тендітною дівчиною Лариса прийшла працювати на дуже непросту посаду — кранівниці. Через два роки стала монтером колії, а згодом — бригадиром. Чоловік Лариси Анатоліївни — також залізничник. Працює слюсарем з ремонту інструментів. Можливість отримання власного житла свого часу стала неабияким стимулом для роботи на залізниці. На квартиру чекали довго — майже 16 років — і про вибір професії не шкодують. Разом із чоловіком вони виховали доньку, а тепер допомагають у вихованні ще двох онуків.

Зараз у підпорядкуванні Лариси Анатоліївни 37 працівників, із них — 35 чоловіків та дві жінки. Як каже сама Лариса Анатоліївна, секрет її успіху в професії простий: «Кожного дня потрібно бути трішки психологом — вміти почути, знати характери кожного, знаходити правильний підхід. За ці роки я в якийсь момент була комусь сестрою, комусь мамою…»

Керівники та колеги характеризують Ларису Анатоліївну як завзятого працівника, якому під силу будь-які завдання. Підлеглі поважають її за високий професіоналізм та шанобливе ставлення до працівників, незалежно від їх віку. Вона вміє не тільки навчити молодь професії, а й зацікавити роботою на залізниці.

Сьогодні, 6 березня, у Лариси Івашкової день народження. У ці передсвяткові весняні дні колектив залізничників бажає їй міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту!