#ЖінкиУЗ: «Потрібно бути трішки психологом», — вважає Лариса Івашкова зі станції Усатове

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Лариса Анатоліївна Івашкова працює на колійній машинній станції Усатове (регіональна філія «Одеська залізниця»). Вона точно знає, як усе встигати, і з любов’ю й відповідальністю ставиться до своєї роботи вже 32 роки поспіль.

Молодою тендітною дівчиною Лариса прийшла працювати на дуже непросту посаду — кранівниці. Через два роки стала монтером колії, а згодом — бригадиром. Чоловік Лариси Анатоліївни — також залізничник. Працює слюсарем з ремонту інструментів. Можливість отримання власного житла свого часу стала неабияким стимулом для роботи на залізниці. На квартиру чекали довго — майже 16 років — і про вибір професії не шкодують. Разом із чоловіком вони виховали доньку, а тепер допомагають у вихованні ще двох онуків.

Зараз у підпорядкуванні Лариси Анатоліївни 37 працівників, із них — 35 чоловіків та дві жінки. Як каже сама Лариса Анатоліївна, секрет її успіху в професії простий: «Кожного дня потрібно бути трішки психологом — вміти почути, знати характери кожного, знаходити правильний підхід. За ці роки я в якийсь момент була комусь сестрою, комусь мамою…»

Керівники та колеги характеризують Ларису Анатоліївну як завзятого працівника, якому під силу будь-які завдання. Підлеглі поважають її за високий професіоналізм та шанобливе ставлення до працівників, незалежно від їх віку. Вона вміє не тільки навчити молодь професії, а й зацікавити роботою на залізниці.

Сьогодні, 6 березня, у Лариси Івашкової день народження. У ці передсвяткові весняні дні колектив залізничників бажає їй міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту!


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?