#ЖінкиУЗ: «Улюблене хобі заспокоює», — майстриня з Південної Вікторія Селезньова

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Невелика виставка картин і виробів у стилі художнього декупажу — справжня окраса приймальні начальника служби матеріально-технічного постачання регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Численні відвідувачі завжди милуються немов живими трояндами на полотні, раритетним паровозом на тарілці чи яскравим калейдоскопом барв на вазі й, не стримуючись, висловлюють захват авторові — гостинній хазяйці приймальні.

Секретар служби Вікторія Селезньова змалку мала потяг до творчості й у майбутньому бачила себе неодмінно з мольбертом. Життя змусило вибрати практичніший вид діяльності, і на Південній залізниці вона працює вже 30 років. Однак у вільний час ця чарівна жінка перетворює звичайні домашні предмети меблів і побуту на справжні витвори мистецтва, з кількох метрів стрічки створює унікальні картини. Підхід Вікторії Селезньової до художнього декупажу захоплює. Шкатулки, пляшки, панно, тарілки, навіть стара шафа й туалетний столик під її руками знайшли нове життя.

Вікторія — справжня майстриня вишивки стрічками на полотні. Працює винятково з білими шовковими нитками. Після того як збере вишиту композицію, береться за акрилові фарби для тканини, мазок за мазком, шар за шаром, доводить кожну квітку до натурального вигляду.

— Моя улюблена робота в цьому стилі — репліка на картину Євгенії Гапчинської «Хлібчик із салом». Над дівчинкою-україночкою я працювала більше місяця, — говорить Вікторія Вікторівна. — Але головне — я отримала колосальний заряд енергії. Упевнена: улюблене хобі заспокоює. Можеш цілий день сперечатися, нервувати, а прийдеш додому, сядеш за улюблену справу — і неодмінно відволічешся на підбір фарб, серветок... Тому я впевнена: творчість економічно доцільніша, ніж придбання заспокійливих. Ефект однаковий, а в результаті, наприклад, декупажної роботи у мене залишається ще й картина чи навіть врятований від забуття стілець.

Вікторії вже не терпиться опанувати новий вид техніки. Тепер спробує попрацювати з холодним фарфором і виліпити з нього улюблені троянди.


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?