Блоги

Визначення однієї з компаній учасником проєкту з допуску приватної тяги не обмежує інших

Визначення учасником першої компанії — тільки один із кроків до допуску приватних перевізників на колії загального користування. Процедура допуску є двоетапною.

Голландські аукціони — крок до клієнтоорієнтованості

Правління АТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення щодо запровадження так званих голландських аукціонів при розподілі вантажних вагонів через систему ProZorro.Продажі. Це значить, що ціна за користування вагонами під час аукціону може знижуватися.

Укрзалізниця приймає пропозиції від підрядників за проєктом переведення на електротягу лінії Долинська—Миколаїв до 30 березня

Наразі йдеться про виконання першої фази проєкту, зокрема про здійснення робіт на дільниці Долинська—Миколаїв та приєднання до зовнішніх мереж електропостачання. Тендер щодо другого етапу — електрифікації лінії Миколаїв—Колосівка — оголосять пізніше.

Учасники проєкту допуску приватної тяги на магістральні лінії мають виконати три основні вимоги Укрзалізниці

Не потрібно кожного разу окремо обирати напрямки під бажання заявників, адже це має відбуватися централізовано. Для цього ми вже передали список дільниць, що найменш вантажонапружені й становлять 15 % від загальної протяжності колій.

Як впровадження графікових маршрутів зводить до нуля спекуляції з вантажними вагонами

Укрзалізниця з грудня підвищує відповідальність за відмову від замовлених маршрутів. Скасування замовлення незалежно від причини, якою воно було зумовлене (відмова клієнта, відсутність плану, непідтвердження планів портами тощо), потягне за собою штраф.

Зміна підходів дала економічний ефект у закупівлі пально-мастильних матеріалів

Завдяки спільним зусиллям та підтримці партнерів ми змогли стабілізувати запаси і процес відвантаження, значно поліпшити конкуренцію, знизити маржу та заощадити за два місяці 91 млн грн. При чому порівняно не з очікуваною вартістю, а з оптовим ринком.

Автотранспортній та залізничній інфраструктурі з держбюджету порівну

Укрзалізниця щорічно отримує 12—13 млрд грн збитків від пасажирських перевезень, які вимушена покривати за рахунок доходів від вантажних перевезень.

Школа провідників ізсередини

Хочу поділитися історією про проєкт, в якому мені пощастило взяти участь.

Укрзалізниця підготувала плацдарм для вивезення до 100 млн т зернових, тепер справа за іншими учасниками ринку

При 164 маршрутних станціях, враховуючи відправлення одного поїзда на три дні, який обертатиметься 4,5 доби, ми, в комплексі з іншими заходами, спокійно виходимо на такі показники. Тепер справа за консолідацією вантажів на цих станціях протягом всього року.

Як і чому фінансистка стала провідницею

Я — провідник пасажирського вагона. Останнім часом дуже багато інформації про мою професію в соцмережах, і не завжди позитивної. Втім, варто робити поправку на людський фактор та кут зору оповідача. Я хочу розповісти вам про свій.

Новий профільний законопроект у разі прийняття не потребує зміни концепції реформування Укрзалізниці

Новий профільний законопроект № 1196-1 у більшості статей не відрізняється від попереднього проекту № 7512, що розглядався у Верховній Раді VIII скликання, проте так і не був затверджений. Законопроекти дуже схожі, крім двох моментів.

Інтерактивний графік дозволить партнерам обрати бажаний рейс та одразу оформити заявку

Укрзалізниця вже готова підписувати з експортерами договори про організацію графікових перевезень зернових. Проте, усвідомлюючи, що не всі учасники ринку готові відразу перейти на такий порядок, значна частина маршрутів виставлятиметься на аукціони.