21 лютого 2020, 15:26
Голландські аукціони — крок до клієнтоорієнтованості

Голландські аукціони — крок до клієнтоорієнтованості

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Рязанцев Андрій

Правління АТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення щодо запровадження так званих голландських аукціонів при розподілі вантажних вагонів через систему ProZorro.Продажі. Це значить, що ціна за користування вагонами під час аукціону може не тільки збільшуватися, а й знижуватися, що дасть змогу оперативно реагувати на коливання ринку та попиту.

Упродовж наступного тижня в Укрзалізниці будуть проведені зустрічі з представниками профільних асоціацій та учасниками ринку, щоб презентувати новий продукт Укрзалізниці, який розроблений спільно зі спеціалістами ProZorro.Продажі.

На ринку перевезень залізничним транспортом існують значні сезонні коливання, які впливають на діяльність компанії, одним із таких факторів є зниження попиту на вагони Укрзалізниці. Друга причина падіння попиту на вагони Укрзалізниці — збільшення кількості пропозицій від власників приватного парку вагонів та їхня гнучкість до ціноутворення.

Обов’язкова умова застосування інструмента зниження ціни — це проведення всіх торгів винятково через ProZorro.Продажі, що є ще одним кроком до впровадження розподілу всього парку Укрзалізниці, як у компанії обіцяли раніше.

Впровадження механізму, який би давав змогу у періоди міжсезоння знижувати вартість користування вагонами, допоможе Укрзалізниці йти в ногу з ринком. Це ще один крок у напрямку нової моделі розвитку Укрзалізниці як клієнтоорієнтованої компанії та поступове пристосовування колишнього монополіста до здійснення операцій на ринкових засадах із безпрецедентно прозорими умовами розподілу вагонного парку Укрзалізниці, коли під час відкритих торгів на незалежних майданчиках визначається, хто отримає вагони.

 

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?