09 лютого 2018, 17:02
Про вплив медреформи на відомчу медицину

Про вплив медреформи на відомчу медицину

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Андрій Жук

Заступник директора з питань медичної діяльності філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Жук

З 1 січня вступила в дію певно одна з головних й актуальних реформ в країні — медична. Безумовно вона вплине і на медичні заклади філії «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця», які не можуть існувати поза межами загальнодержавної політики в галузі медицини.

Маємо сподівання, що до наших клінік повернеться державне фінансування. Адже перелік безкоштовних, гарантованих державою послуг буде єдиним по всій країні і стосуватиметься будь-яких державних, комунальних, приватних, або відомчих медичних закладів, які надають первинну медичну допомогу.

Працівники ПАТ «Укрзалізниця» мають свої переваги у виборі медичних послуг. Вони можуть підписувати декларацію для надання первинної допомоги з лікарями залізничних клінік та територіальних закладів охорони здоров’я системи МОЗ. Для отримання медичної допомоги другого, третього рівня, враховуючи наявні страхові поліси, залізничники можуть звертатись до відомчих клінік або до закладів МОЗ відповідного профілю.

Всім слід пам’ятати, що скористатися допомогою спеціалізованого лікаря після запровадження реформи можна буде лише після направлення сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Якщо пацієнт всупереч рішенню фахівця первинної ланки, звернеться до профільного лікаря самостійно, він муситиме самостійно оплатити його послуги. Тут наші залізничні лікарні мають беззаперечні переваги, оскільки на одній території, в одному медичному комплексі працюють і лікарі первинної ланки, і діагностичні центри, стаціонари. Вони мають потужну матеріально-технічну базу, профільних лікарів, які надають якісну високоспеціалізовану вторинну і третинну медичну допомогу. Щодо цін, то вони значно привабливіші аніж, скажімо, в приватних медичних закладах.

Філія «Центр охорони здоров’я», ПАТ «Укрзалізниця» та Міністерство охорони здоров’я підписала тристоронній Меморандум про взаємодію та співпрацю. На його підставі, сподіваємося, залізничні клініки матимуть доступ до державних програм МОЗ.

В комплексі все це дозволить покращити соціальні гарантії для залізничників й забезпечити додаткові можливості для надання якісної медичної допомоги всім громадянам, які звертаються до відомчих лікарень. А кількість таких бажаючих щороку зростає!

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?