Дайджест

Пропонуємо вашій увазі дуже гарні фото - такі краєвиди ви цілком могли бачити з вікна під час подорожі.

Залізниця - це не просто транспорт. Стукіт коліс завжди створює особливу атмосферу. Пропонуємо вашій увазі дуже гарні фото - такі краєвиди ви цілком могли бачити з вікна під час подорожі.

Кравцов: Було завдання корпоратизувати Укрзалізницю "під ключ"

У відеоінтерв'ю LIGA.net Євген Кравцов розповів, як до 30 років йому вдалося зробити таку стрімку кар'єру, що він хоче змінити в УЗ і навіщо йому це потрібно.

Що чекає пасажирів ПАТ «Укрзалізниця»?

Коли пасажири зможуть добиратися до Маріуполя не довше ніж до Одеси чи Львова, чому чай в поїзді коштує 7.20, і з яким пасажиропотоком УЗ планує закінчити рік? Розповідає ЦТС заступник начальника департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення УЗ Олександр Красноштан.

Євген Кравцов: Не можу сказати, що "Укрзалізниця" існує без прив'язки до Дубневичів

Новий керівник "Укрзалізниці" розповів Українській правді про вплив братів Дубневичів на компанію, мільярдні розкрадання, тарифи на пасажирські та вантажні перевезення і ноу-хау, які найближчим часом планують запровадити в УЗ.

Інновація на Львівській залізниці 1961 року, або двоповерховий поїзд

У 1861 р. в історії Львівської залізниці відбулося декілька важливих моментів. Крім того, що в жовтні цього року було завершено будівництво вокзалу, сюди ж у листопаді з Перемишля прибув перший пасажирський поїзд з чотирьох вагонів під назвою “Ярослав”. Здавалось, що львів’ян вже неможливо чимось здивувати, проте рівно через сто років на Львівській залізниці з’явився двоповерховий поїзд – небачене на той час диво. Про це повідомляє портал Фотографії Старого Лева. 

Коли у Рівному збудували дитячу залізницю?

Урочисте відкриття дитячої залізниці відбулося 9 травня 1949 року.

Як залізнична подорож може перетворитися на гастрономічну подорож

Засновник сервісу Food Ball Кирило Флутков втомився від одноманітного харчування в поїздах і придумав сервіс доставки їжі, який може перетворити поїздку в гастрономічне подорож.

Завдяки керівнику Південно-Західної залізниці метро в Києві могло з'явитися ще в XIX столітті

Днями київському метрополітену виповнилося 67 років. Але підземний транспорт міг з’явитися в нашій столиці ще в XIX столітті. У 1883 році керівник Південно-Західної залізниці Дмитро Андрієвський подав царю Олександру ІІІ революційний проект. Андрієвський запропонував побудувати у місті метро. Чому в Російській імперії, а згодом і в СРСР, не хотіли, аби у Києві було метро, розмірковує Zik.

5 вопросов о вагонах и локомотивах УЗ. Отвечает Иренеуш Василевский

На презентации Стратегии развития "Укрзализныци" до 2021 года член правления компании Иренеуш Василевский рассказал о планах УЗ по обновлению подвижного состава, а также видении развития тяги и ремонта подвижного состава.

Євген Кравцов: Настав час не для виживання, а для розвитку залізничного транспорту

Євген Кравцов упевнений, що необхідно вірити в успіх реформ компанії та в те, що наша стратегічна галузь вже в недалекій перспективі здатна продемонструвати значні результати, зокрема, позитивні зрушення незабаром зможуть відчути й самі залізничники. Про те, як ефективно подолати хронічні проблеми залізничного транспорту України та вивести його на новий рівень розвитку, які саме кроки для цього будуть зроблені, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов розповів у інтерв’ю газеті «Магістраль».

10 целей Кравцова: Что планирует и.о. председателя правления "Укрзализныци"

После того, как Кабмин уволил Войцеха Балчуна с должности руководителя "Укрзализныци", компанию возглавил Евгений Кравцов – 11 августа он был представлен трудовому коллективу. ЦТС встретился с исполняющим обязанности председателя правления ПАО УЗ, чтобы узнать о его видении реформирования железной дороги. Евгений Кравцов назвал 10 первоочередных целей и задач, которые намерен решить во главе УЗ.

Евгений Кравцов: в компании должен быть руководитель без каких-то приставок

Это второе пришествие Евгения Кравцова в качестве и.о. председателя правления в «Укрзализныцю». В 2016 году он уже исполнял обязанности руководителя, правда всего 3 месяца. Затем был назначен первым заместителем министра инфраструктуры и возглавлял набсовет УЗ. Какими будут цели и задачи на этот раз, Евгений Кравцов рассказал в эксклюзивном интервью DATA.ua.