Обговорення

Запитання: Nataliya Gorbacheva: вопрос, на сколько повысится оклад инженер техдокументации шч? или мы не работники, не люди, у нас нет детей...? так сократите всех инженеров, если не положено повышение.

Запитання: Дмитрий Тремиля: И дорогие железнодорожники!!!Прошу Вас пожалуйста если сможете подскажите сколько должен получать електросварщик 4 разряда в службе ШЧ!!!?????

Запитання: Павло Володін: На скільки піднімають зп «Вагонніку» 4 розряду?

Запитання: Наталия Ремизова На скільки підвищиться заробітна плата черговим по переїзду? Це перше питання і, друге: чому частині робітників зарплатню підвищать в грудні, а решті до квітня? Це що, ці місяці не їж,не сплачуй комунальні послуги,тому що зріст цін та тарифів піднімається все вище та вище,а зарплатня залишається на тому самому рівні,що на початку року?

Запитання: Віктор Хруник: Чому ж розділили залізничників на дві частини в оплаті праці ? До квітня місяця може інша половина обділенна в оплаті праці покинути залізницю. Цеж велика несправедливість.Дякую.

Запитання: Владимир Мацина: На сколько увеличится ставка у ДСЦ на внеклассной станции?

Запитання: Юлия Касьянова: І як пояснити розділення працівників ? Праця яких не тарифікується підвищення з 1 січня 2018 року?

Друзі! Оскільки у залізничників найбільше запитань викликала оплата праці локомотивних бригад, до вашої уваги роз’яснення фахівців Департаменту оплати праці та мотивації персоналу щодо аспектів оплати праці цієї категорії працівників відповідно до нового положення

Запитання дописувача на сторінці Укрзалізниці у Facebook: «Часовую тарифную ставку машиниста подняли с 40.19 до 40.66 плюс какие то проценты. Я так понимаю что тарифы оплаты поездки не трогали? Все запутали так что групп учёта и нормировщики будут разгребать пол года. Они тупо гонят. Суммарно думаю з.п. выростет ,но на сколько % неизвестно. Это просто очередная подачка ПАТа что б не бастонули», - Владимир Грищук.