Обговорення

Запитання: Віктор Онисько: ДСП чому не піднімають?

Запитання: Василь Лесків:: Яка пердбачається ставка заступникам керівників, зокрема заступнику по контатній мережі

Запитання: Василь Леськів: Хотів би почути думку інженерів. Сьогодні довідався що електромонтер 5-го розряду буде отримувати більше ніж інженер технічного відділу!!!!!!!!!!!! як таке може бути де ж логіка?

Запитання: Юлия Касьянова: Машиністи екскаватора з ємністю ковша 0,25 та 0,65 по якому рівню оплата праці?

Запитання: Дмитрий Пупкин: Давайте разбиратся тогда если предлагаете. Итак слесарь по рпс, наш цех (редукторное отделение) занят в деповском ремонте, а также в подготовке вагонов в рейс (ТО-1) в ремонтно-экипировочном парке пк вчд 11, по какой сетке нам будет начислятся зарплата, по 2-й или 3-й? Будет ли нам положена доплата 15% к тарифной ставке при повышеной-пониженой температуре воздуха? или это все зависит от нормировшиков и будет как всегда куда им взумается туда и повернем?

Запитання: Руслан Дикий: Сколько будет получать водитель 1 класа? Или ехать сразу в Польшу?

Запитання: Оксана Козош: Начальнику відділення пожежного поїзда тепер чи з січня, квітня підвищать зарплату?

Запитання: Nataliya Gorbacheva: вопрос, на сколько повысится оклад инженер техдокументации шч? или мы не работники, не люди, у нас нет детей...? так сократите всех инженеров, если не положено повышение.

Запитання: Дмитрий Тремиля: И дорогие железнодорожники!!!Прошу Вас пожалуйста если сможете подскажите сколько должен получать електросварщик 4 разряда в службе ШЧ!!!?????

Запитання: Павло Володін: На скільки піднімають зп «Вагонніку» 4 розряду?

Запитання: Наталия Ремизова На скільки підвищиться заробітна плата черговим по переїзду? Це перше питання і, друге: чому частині робітників зарплатню підвищать в грудні, а решті до квітня? Це що, ці місяці не їж,не сплачуй комунальні послуги,тому що зріст цін та тарифів піднімається все вище та вище,а зарплатня залишається на тому самому рівні,що на початку року?

Запитання: Віктор Хруник: Чому ж розділили залізничників на дві частини в оплаті праці ? До квітня місяця може інша половина обділенна в оплаті праці покинути залізницю. Цеж велика несправедливість.Дякую.