Запитання: Дмитрий Пупкин: Давайте разбиратся тогда если предлагаете. Итак слесарь по рпс, наш цех (редукторное отделение) занят в деповском ремонте, а также в подготовке вагонов в рейс (ТО-1) в ремонтно-экипировочном парке пк вчд 11, по какой сетке нам будет начислятся зарплата, по 2-й или 3-й? Будет ли нам положена доплата 15% к тарифной ставке при повышеной-пониженой температуре воздуха? или это все зависит от нормировшиков и будет как всегда куда им взумается туда и повернем?

19 лютого 2018, 10:17

Відповідь:

Відповідно до Розділу 2 Положення про оплату праці працівників публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», яке затверджено наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 22.12.2017 № 792 оплата праці робітників, які зайняті на екіпіруванні та підготовці рухомого складу до перевезень оплата праці проводиться за годинними тарифними ставками другого рівня, а при виконанні робіт з виготовлення, ремонту та технічного обслуговування рухомого складу - за годинними тарифними ставками третього рівня.

Отже, оплата праці робітників, які зайняті на підготовці вагонів в рейс (ТО-1) повинна проводитись за годинними тарифними ставками  другого рівня, а робітників, які зайняті на деповському ремонті - за годинними тарифними ставками  третього рівня.

Доплата за роботу у період особливо складних метеорологічних умов при температурі повітря мінус 20 градусів і нижче, плюс 30 градусів і вище встановлюється працівникам, які зайняті на роботах, безпосередньо пов’язаних з рухом поїздів і які постійно виконуються на відкритому повітрі (Перелік професій і робіт визначено додатком 42) та іншим працівникам за рішенням керівника філії за погодженням з відповідним профспілковим органом.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?