Запитання: Дмитрий Тремиля: И дорогие железнодорожники!!!Прошу Вас пожалуйста если сможете подскажите сколько должен получать електросварщик 4 разряда в службе ШЧ!!!?????

01 лютого 2018, 10:03

Відповідь: Відповідно до додатку 41 до Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця», якщо робітники професій «електрозварник», «електрогазозварник» зайняті на роботах: з ремонту, обслуговування і налагодження основного технологічного устаткування, пристроїв сигналізації, централізації, блокування, автоматики, механізованих сортувальних гірок, апаратури та пристроїв зв’язку, контактної мережі, електромеханічного обладнання, машин, механізмів, контрольно-вимірювальних приладів; з ремонту, поточного утримання колії, штучних споруд та земляного полотна і інших технічних засобів, пристроїв і обладнання господарства колії; з ремонту та налагодження іншого технологічного обладнання і технічних засобів (пристроїв електропостачання, пневмообдувних пристроїв, контейнерів); у механізованих дистанціях вантажно-розвантажувальних робіт на відповідних роботах, - оплата праці визначена другим рівнем тарифної сітки (додаток 1). Годинна тарифна ставка працівника зазначених професій 4 розряду за другим рівнем визначена у розмірі 26,05 грн. (збільшення тарифу 21%).

Разом з тим, якщо робітники професій «електрозварник», «електрогазозварник» зайняті на роботах з ремонту та технічного обслуговування рухомого складу (локомотивних, вагонних, моторвагонних депо, ПТО локомотивних, моторвагонних депо, пунктах підготовки вагонів до перевезень), тоді оплата праці здійснюється за третім рівнем тарифної сітки (додаток 1) – годинна тарифна ставка для 4 розряду складає 27,46 грн. (збільшення тарифу 23%).

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?