Фото

Розпочався зворотний відлік часу до завершення будівельних робіт у Бескидському тунелі, який заплановано здати в експлуатацію у травні.
 
ПАТ «Укрзалізниця», MAERSK LINE та ТОВ «ТІС» відкрили маршрут контейнерного поїзда
 
Для учасників урочистих заходів Укрзалізниця призначила спеціальний поїзд Київ-Крути
 
В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Евген Кравцов вручив ключі від нових квартир працівникам Синельниківського залізничного вузла
 
Київ-Пасажирський. День і ніч
 
Укрзалізниця запровадила новий човниковий рух електропоїздів за маршрутом Святошин—Клавдієве—Святошин. В годину пік з’явилися два додаткові модернізовані електропоїзди.
 
Станція Дарниця регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з висоти пташиного польоту
 
Депо Фастів. Останнім часом у ПАТ «Укрзалізниця» фіксують все більше випадків розфарбувань і розукомплектації вагонів, а сума збитків підприємства зросла у кілька разів.
 
Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук проінспектували капітально-відремонтований електропоїзд ЕР9М № 384 ПРАТ «Київський електровагоноремонтний завод».
 
ПАТ «Укрзалізниця» запровадило швидке пасажирське сполучення між Львовом та Одесою. Особливість цього потяга в тому, що він сформований із новозбудованих вітчизняних вагонів.
 
Сортувальна станція Дарниця. Гірка — головний опорний пункт вантажних перевезень. Саме тут розпускають товарні состави та формують із них нові потяги.
 
Дарницький вагоноремонтний завод