10 нагород завоювали ветерани-залізничники Шевченківського регіону на літній Сеньоріаді в Луцьку

Сьогодні в Луцьку завершився ІІ Міжнародний фестиваль літньої Сеньоріади для людей поважного віку «Спорт для всіх заради здоров’я». На заході вісім ветеранів-залізничників зі Сміли та Черкас демонстрували свої спортивні таланти.

У командному заліку серед 15 спортивних колективів різних країн сміляни з черкащанами посіли четверте місце, а в особовому заліку завоювали 10 призових нагород. Капітан команди Микола  Петренко (вікова категорія 50+) став першим у бігу на 200 м та в номінації «Універсальний спортсмен», другим — у змаганнях з дартсу, Сергій Чугреєв (50+) краще всіх  штовхнув ядро. У бігу на 60 м срібло здобула Валентина Матвієнко (70+). Друге місце на фестивалі отримали: Віра Богацька (60+) — у шашках та в номінації «Універсальний силач», а також Антоніна Цисарєва (60+) — у греблі на байдарці. Бронзу виграли Валентина Петренко (50+, штовхання ядра) й Тамила Дем’яненко (60+, номінація «Універсальний силач»).