Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! 16 залізничників із філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» здали кров для дітей в Охматдиті

Нещодавно співробітники та апарат управління філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» приїхали до Центру служби крові НДСЛ «Охматдит». Загалом 16 залізничників вирішили допомогти дітям і стати донорами.

Підтримав ініціативу й директор філії Віталій Герасим. «Вирішив разом із працівниками приїхати здати кров для діток», — сказав він. Економіст фінансово-економічного відділу Юрій Ящук наголосив, що для здачі крові важлива попередня підготовка.

Донори-залізничники заповнили анкети, де вказали своє самопочуття, наявність чи відсутність недавніх модифікацій тіла (пірсинг, видалення зуба, операції), останні щеплення.

Після здачі кожному видали довідку, а також пакунки для відновлення сил — з водою, шоколадом, фруктами.

Наша довідка

Донором крові чи плазми в Україні може стати кожен здоровий громадянин України у віці від 18 років, вагою не менше 50 кг.

За день до здачі та у день здачі крові потрібно правильно харчуватися: вживати овочі, фрукти, каші на воді, рибу та м’ясо готувати на пару, пити чай або узвар. Категорично заборонено їсти копчене, гостре, смажене, жирне, цитрусові, шоколад та банани у переддень та у день здачі крові. Заборонено  вживати алкоголь, деякі ліки (аспірин, заспокійливе) та курити за певний час до процедури.