160 дітей залізничників Південної магістралі відпочиватимуть у ДЛОЦ «Сонячний» під час зимових канікул

27 грудня 2019, 09:34

29 грудня в дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» почне роботу зимовий дитячий табір. Упродовж двох тижнів 160 дітей із сімей залізничників магістралі відпочиватимуть у мальовничому куточку Харківщини.

З нагоди Новорічних та Різдвяних свят на дітлахів чекає насичена розважальна програма. Юні відпочивальники братимуть участь у святкових ранках та новорічних вогниках, різдвяних зустрічах, новорічних виставах і конкурсах, переглядах стереофільмів. У таборі також організовано роботу кількох гуртків. Чимало часу діти проводитимуть на свіжому повітрі.

Довідка

Загалом улітку 2019 р. п’ять закладів відпочинку: ДЛОЦ «Сонячний», ДОЗ «Зміна», ДОЗ «Орлятко», ДОЗ «Молода гвардія» та ДОЗ «Лісова казка» — відвідали 3599 дітей залізничників.

Серед усіх дитячих таборів Південної залізниці традиційно найбільшу кількість відпочивальників приймає ДЛОЦ «Сонячний». Зазвичай тут організовують п’ять змін літнього відпочинку та одну зимову — для 1240 дітлахів.

Крім того, у межах пілотного проєкту щодо оздоровлення та відпочинку працівників, членів їх сімей і дітей у закладах санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку, за ініціативою АТ «Укрзалізниця» цього літа 106 дітей працівників підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відпочили на морі в дитячих оздоровчих таборах ім. Л. Шевцової, що в смт Затока Одеської області, та в «Соколі», який розташований у с. Генічеська Гірка Херсонської області.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?