19 січня Укрзалізниця запрошує проїхатися в святковому поїзді на паровозній тязі

18 січня 2019, 10:25

З нагоди свята Водохреща в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 19 січня о 12.50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15.15.

Святковий поїзд № 897Л на паровозній тязі 19 січня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, чотирьох пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Подорож навколо Києва триватиме майже 2,5 год. По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 р. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 р., а 1966 р. локомотив отримав своє теперішнє місце приписки  — депо Сновськ.

Вартість дорослого квитка становить 71,54 грн, дитячого — 61,15 грн. Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ—Караваєві Дачі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?