25 грудня на Одеській залізниці стартує конкурс світлин «Краще новорічне оформлення»

17 грудня 2018, 11:01

До участі запрошуються трудові колективи виробничих підрозділів (станцій, депо, дистанцій тощо) регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», крім будівлі управління та дирекцій філії, йдеться у повідомленні філії у «Фейсбук».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно прикрасити ззовні будівлю виробничого підрозділу, зробити фото та надіслати його на электронну адресу: [email protected]

В листі з фотографіями обов’язково вказуйте:

1) назву підрозділу/станції,

2) ПІБ робітників, які брали участь у прикрашанні будівлі (від 3 до 10 осіб),

3) контактний телефон,
4) тема листа: Конкурс.

Важливо: до участі допускатимуться ті, хто виконав умови та правильно оформив лист, вказавши всі 4 пункти.

Примітка: дозволяється брати участь у конкурсі разом зі своїми дітьми. Загальна кількість учасників від підрозділу/станції (працівники та їхні діти) не має перевищувати 10 осіб.

Фотографії будуть розміщуватися на сторінці філії у Facebook у відповідному альбомі протягом всього часу голосування в залежності від часу їх надходження на зазначену адресу.

Для того, щоб віддати голос за учасника, потрібно поставити «Подобається» («Like») за світлину, яка найбільше сподобалася.

Стартує голосування 25 грудня 2018 р. та триватиме до 14 січня 2019 р. включно. Голоси, які були віддані 15 січня з 0.01 не будуть враховані.

Переможці конкурсу отримають цінні дарунки:

І місце — подорож;

ІІ місце — цінний подарунок;

ІІІ місце — грошовий приз.

Результати конкурсу будуть опубліковані 16 січня: на офіційній сторінці регіональної філії у Facebook: https://www.facebook.com/Odessarailway/, на офіційному сайті регіональної філії: http://www.odz.gov.ua/, у номері корпоративної газети «Магістраль-регіональна. Чорноморський гудок».

Святкуймо разом! Веселих свят!


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?