6 жовтня Київська дитяча залізниця запрошує гостей на урочисте закриття свого 66-го сезону перевезень та пізнавальну екскурсію

04 жовтня 2019, 15:30

Київська дитяча залізниця, розташована у Сирецькому парку столиці, завершує свій 66-й сезон перевезень. З цієї нагоди 6 жовтня о 13:30 тут відбудуться урочисті заходи та екскурсія для маленьких пасажирів.

Зокрема, цього дня Київську дитячу залізницю відвідають 65 діток з ДЦП, яких опікує благодійний фонд «З теплом у серці». Під час екскурсії діти матимуть змогу оглянути унікальний вокзал Київської дитячої залізниці — першу в світі міні-копію діючого Центрального залізничного вокзалу в Києві.  

Також діти відвідають новий сучасний музей історії Південно-Західної залізниці.

Крім того, діти здійснять подорож Сирецьким парком у затишних вагончиках поїзда Київської дитячої залізниці, який обслуговують юні залізничники під наглядом інструкторів. Під час поїздки діти почують цікаву розповідь про історію та сьогодення Київської дитячої залізниці. Поїзд зробить зупинку по станції Залізнична, де дітки ознайомляться з роботою чергового по станції, відвідають кабінет чергового по станції, оглянуть інфраструктуру дитячої залізниці, ознайомляться з навчально-методичною та матеріальною базою Київської дитячої залізниці. Діти відвідають аудиторії, де навчаються юні залізничники.

Також відбудеться презентація нового вантажного вагона-платформи, який буде використовуватися у навчальних та господарських цілях.

Родзинкою екскурсії стане відвідування локомотивного депо, де діти побачать унікальний паровоз 1932 р. — це саме той паровоз, який 66 років тому відкрив рух поїздів на Київській дитячій залізниці.

У цьому сезоні Київська дитяча залізниця перевезла понад 80 тис. пасажирів, у тому числі понад 1,5 тис. дітей — вихованців дитячих будинків, інтернатів, а також дітей з інвалідністю.

 

 

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?