З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 9 травня о 12.50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15.19.

Святковий поїзд № 897Л на паровозній тязі 9 травня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, п’яти пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Подорож навколо Києва триватиме приблизно 2,5 год. По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 р. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 р., а 1966 р. локомотив отримав своє теперішнє місце приписки — депо Сновськ.

Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ—Караваєві Дачі. Вартість квитка — 53,24 грн, дітям — 24,17 грн.