Андрія Рязанцева призначено директором з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця»

11 червня 2019, 19:43

Андрій Рязанцев офіційно розпочинає роботу на посаді директора з розвитку бізнесу. На нього покладені завдання розробляти і впроваджувати бізнес-моделі розвитку стратегічних сегментів Укрзалізниці та вибудовувати бізнес-процеси для забезпечення прибутковості, дохідності компанії та відновлення основних засобів.

«На посаді директора з фінансів і економіки Андрій Рязанцев зарекомендував себе як ефективний топменеджер. Андрій долучився до реалізації низки успішних ініціатив. Було впроваджено формульний розрахунок тарифу в рамках дерегуляції вагонної складової. Згодом відбулися перші в історії Укрзалізниці аукціони на електронному майданчику ProZorro.Продажі. Завдяки цьому компанія отримала ринковий тариф за користування вагонами і додатково 4—5 млрд грн. Укрзалізниця за останні кілька років стала безпрецедентно відкрита: ми демонструємо фінансові та статистичні дані на платформі E-Data, вибудували нову модель партнерства з клієнтами, інвесторами. Таку практику будемо лише примножувати», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці додав, що перед Андрієм Рязанцевим стоять нові виклики.

«Розвиток бізнес-процесів для Укрзалізниці є новим і водночас вагомим напрямом роботи, що потребує стратегічного бачення, оцінки перспектив та ризиків, розробки покрокового плану дій та управління проєктами, мобільності й зваженості, діалогу зі стейкхолдерами. Це стратегічна робота, і її реалізація — завдання вертикалі директора з розвитку бізнесу», — зазначає Євген Кравцов.

 «Ефективне використання наявних ресурсів та потенційних можливостей, що можуть підвищувати конкурентоспроможність і збільшувати доходи компанії, зокрема афілійованих підприємств, — одна з головних цілей на найближчий час», — говорить Андрій Рязанцев.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?