Антон Саболевський запросив АСС до професійної та чесної дискусії щодо залізничних тарифів

08 серпня 2018, 14:12

Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський наполегливо запросив Американську торговельну палату в Україні (АСС) до професійної та чесної дискусії щодо тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом.

Днями повідомлялося, що вантажовідправники—члени АСС просять владу призупинити підвищення вартості залізничних перевезень до моменту створення Національної комісії регулювання тарифів на транспорті (НКТР) і затвердження загальнодержавної моделі тарифоутворення на залізничні перевезення. «Такий підхід іде врозріз із намаганнями Укрзалізниці вкотре організувати конструктивний діалог із представниками бізнесу щодо моделі тарифоутворення», — заявив Антон Саболевський.

Зокрема, менеджер Укрзалізниці цікавиться, звідки вантажовідправники під егідою АСС взяли збільшення витрат на 5 млрд грн на рік від уніфікації тарифів на порожні вагони. «Покажіть цифри, хто конкретно платить цю суму і кому», — зауважив Антон Саболевський. Він також зазначив, що НКТР наразі не існує і вона буде створена не раніше 2019 р. Окрім того, звернув увагу Антон Саболевський, АСС необґрунтовано об’єднує в одне дискусію про тарифи на вагонну складову за користування вагонами Укрзалізниці та інфраструктурну складову за переміщення порожніх та навантажених вагонів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?