АТ «Узбекистон темир йулларі» закупило єдиний у СНД крановий багатофункціональний механізм для колійних і мостових робіт

13 лютого 2020, 16:47

АТ «Узбекистон темир йулларі» закупило крановий багатофункціональний механізм новітньої моделі MULTI TASKER KRC 1200UZ, що випускається на заводі KIROW ARDEL GmbH (Німеччина).  Ця техніка вперше використовується не тільки серед країн Центральної Азії, а й серед країн СНД.

Кран задіюватиметься для заміни стрілочних переводів, а також при проведенні дорожніх, мостових та аваріно-відновних робіт на залізниці.

Нова техніка має низку переваг. Зокрема, економить час установки вдвічі. Її вага становить 175 т, а вантажопідйомність — 150 т. Усе обладнання комп'ютеризовано, а технічні операції та процес підняття тягарів відображаються на моніторі. Кран також має можливість горизонтально повертатися на 360° навколо своєї осі.

Заступник начальника відділу технічного обслуговування і технологічного контролю АТ «Узбекистон темир йулларі» Хасан Матіїв зазначив, що наразі цей сучасний підйомний кран використовується для забезпечення безпеки залізничного тунелю на лінії Ангрен—Пап довжиною 19,2 км.  


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?