Бачимо спільні позиції для продовження діалогу з принципових питань із галузевою профспілкою, – Євген Кравцов

14 листопада 2019, 08:36

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зустрівся з керівником Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадимом Бубняком. У ході зустрічі були обговорені основні питання, які хвилюють трудові колективи структурних підрозділів, філій та підприємств, що входять до складу акціонерного товариства.

Євген Кравцов висловив позицію щодо актуальних питань розвитку компанії та соціального забезпечення. «Запевняю, що держава збереже контроль над галуззю і ніякого «дерибану» не буде. Людей хвилюють питання реструктуризації та IPO. Працівникам на місцях подекуди доносять спотворену інформацію, не виключено, що навмисне — з метою дестабілізації роботи залізниці», — зазначив Євген Кравцов.

Він наголосив на важливості діалогу та посиленні внутрішньої комунікації, що дасть змогу працівникам отримувати об’єктивну інформацію. «Внутрішню комунікацію потрібно суттєво посилити, не залишаючи провокаторам жодного шансу», — підкреслив Євген Кравцов.

Також у ході зустрічі обговорили питання соціального захисту, поліпшення соціально-побутових умов. «Бачимо спільні позиції для продовження діалогу з принципових питань соціального захисту працівників. Є також спільне розуміння пріоритетів і завдань з реформування залізниці, поставлених Президентом та Урядом. Дякую міністру інфраструктури Владиславу Криклію за проведення аналогічної зустрічі з профспілками залізничників минулої п’ятниці. Спільними зусиллями рухаємо галузь вперед», — зазначив Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?