Басейн і фітнес відновили роботу в харківському ФСК «Локомотив»

14 червня 2020, 12:51

Із 5 червня ФСК «Локомотив» (м. Харків) відновив роботу басейну і фітнес-зали. Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», до басейна приходять відвідувачі, які не використали абонементи за березень.

З 23 червня можна буде придбати абонементи на липень. У басейні діють обмеження: якщо зазвичай на доріжці плаває 12—15 осіб, то зараз четверо. Спортсменам — збірним України з плавання — дозволено тренуватися по шість осіб на доріжці. В роздягальнях шафки працюють в шаховому порядку — відчинені через одну.

Поки що всі футбольні команди перебувають на карантині, тренування призупинені. Детальніша інформація по них буде відома з 1 липня. Працює тренажерна зала, де агрегати також працюють через один. У понеділок і четвер ходять групи здоров’я — залізничники, які грають у футбол та волейбол. Також відновили бокс, ігрові зали, але з обмеженням кількості людей. Почав працювати готель. Буфети продають їжу лише з собою. Після 25 червня планується заїзд команди в готель. Харчування спортсменам доставлятимуть в номери.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?