Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Біля двох станцій Одеської залізниці виявлено понад 5 тис. снарядів часів Другої світової війни

17 липня піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області повідомили начальника станції Сербка про наявність поблизу колії вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. За інформацією апарату з безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії «Одеська залізниця», майже 5 тис. одиниць снарядів знаходилося на відстані 30 м від колії № 4 станції Сербка проти поста ЕЦ на 1246 км ПК 5 (смуга землевідведення філії — 105 м). Небезпечні предмети були вилучені і знищені спеціалістами ДСНС встановленим порядком. Затримки поїздів не допущено.

Того ж дня на станції Вигода під час укладання тротуарної плитки на низькій пасажирській платформі майстер виробничого підрозділу «Подільське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» теж виявив артснаряди часів Другої світової війни. Вони знаходилися на відстані 4 м від крайньої рейки колії № 21. Затримки поїздів також не було допущено.