Укрзалізниця закінчила капітально-відновлювальний ремонт чергового десятивагонного приміського електропоїзда, що відсьогодні обслуговує пасажирів на маршруті Київ—Фастів. Загалом з початку року таким видом ремонту модернізовано вже шість составів електропоїздів. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Усі роботи з модернізації електропоїздів проводимо на власних потужностях — Київському електровагоноремонтому заводі. Загалом з початку року модернізовано 58 вагонів приміських електропоїздів», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Наразі модернізовані приміські електропоїзди вже обслуговують пасажирів за маршрутами Львів—Сянки, Київ—Роток, Харків—Лиман та Київ—Фастів.

З метою підвищення рівня комфорту для пасажирів в електропоїздах оновлено інтер’єр і екстер’єр, вжито заходів для покращення експлуатації рухомого складу, зокрема замінено низку вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше. Також модернізовано систему освітлення салонів вагонів електропоїзда: облаштована «світлова лінія» зі світильниками на базі світлодіодів, встановлені електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів, електронна нумерація вагонів, сучасна звукова та візуальна система оповіщення пасажирів.

Крім того, вагони обладнані новими герметичними віконними блоками зі склопакетами та сонцезахисними ролетними шторами, новими сидіннями з покращеними ергономічними властивостями, оновлено систему опалення з можливістю встановлення температури в салонах.

Залізничники сподіваються, що пасажири належним чином оцінять відремонтовані поїзди та ставитимуться до рухомого складу відповідно — дбайливо й акуратно, адже рівень комфорту значною мірою залежить саме від пасажирів.