Делегація Укрзалізниці на чолі з членом правління Ремігіушем Пашкевичем бере участь у засідання ОСЗ у Сеулі

11 квітня 2019, 10:20

Делегація АТ «Укрзалізниця», яку очолює член правління Ремігіуш Пашкевич, бере участь у засіданні XXXIV конференції відповідальних представників залізниць ОСЗ (Організації Співдружності Залізниць), що проходить у столиці Республіки Кореї місті Сеул з 8 до 12 квітня 2019 р.

Учасники засідання розглядають звіти про роботу залізничних адміністрацій у рамках ОСЗ за 2018 р. Зокрема, обговорюються питання розвитку вантажних і пасажирських перевезень, інфраструктурних проектів, рухомих складів, кодування та інформатики, взаєморозрахунків тощо.

Керівники залізничних адміністрацій із різних країн проводять роботу з узгодження розкладів руху та схем формування пасажирських поїздів у міжнародному сполученні, виділення норм місць для резервування квитків, у тому числі й на зворотний виїзд, умов пропуску та перестановки складів поїздів на прикордонних переходах та ін.

Крім того, на засіданні будуть затверджені зміни до низки нормативних документів, які регламентують умови здійснення вантажних і пасажирських перевезень, а також програму роботи ОСЗ на 2020-й та наступні роки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?