Котрий рік поспіль працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відзначають у третій четвер травня народне свято День вишиванки.

З метою популяризації цього дня та відродження українських культурних традицій одеські залізничники вбираються в національний одяг, проводять цей день на робочих місцях у вишитих сорочках та платтях, а в деяких колективах влаштовуються навіть флешмоби.

Керівництво Одеської залізниці також активно підтримує новітні традиції та спрямовує їх на укріплення корпоративного духу в компанії. Тому вже вдруге в регіональній філії проходить конкурс вподобання світлин працівників, а цього року ще й колективів виробничих та структурних підрозділів у вишитому вбранні. Наразі долучитися до участі в конкурсі вирішили понад 50 трудових колективів, що входять до складу регіональної філії.

Крім того, в цей день в Музеї історії Одеської залізниці пройшла тематична екскурсія, на яку завітали учні 3 класу загальноосвітньої школи №5 м. Одеса. Школярі ознайомилися з експозицією, присвяченою ключовим етапам розвитку залізниці.