До команди менеджерів Укрзалізниці долучається фахівець із багаторічним досвідом роботи в провідних українських і міжнародних компаніях. Микола Іванінів відтепер очолюватиме сектор економіки та фінансів.

Микола Іванінів має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

З 2014 р. Микола Іванінів займав посаду директора і члена правління «AXA Україна» (входить до міжнародної групи страхових та інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом у Парижі).

У 2013—2014 рр. працював фінансовим директором у компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та будинків.

У різні роки обіймав посади віце-президента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

З 2005 р. Микола Іванінів — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR у 2018 р. увійшов до топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет міжнародного бізнесу та управління.

Ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективного управління фінансами Укрзалізниці, забезпечення операційної стабільності компанії, залучення та ефективне використання ресурсів для розвитку, зростання інвестиційних доходів та належний контроль витрат. Виклики, що стоять сьогодні перед Укрзалізницею, спонукають до залучення професіоналів, здатних оперативно оцінювати ризики та пропонувати ефективну відповідь на них. У компанії переконані, що саме таким топ-менеджером є Микола Іванінів.