Директором з управління персоналом та соціальної політики призначено Івана Синякова

19 травня 2020, 10:43

До команди менеджерів Укрзалізниці долучається керівник із багаторічним досвідом роботи у провідних національних компаніях. Іван Синяков очолив вертикаль управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця».

Іван Синяков має 16-річний досвід управління людськими ресурсами та успішні кейси побудови HR-систем у компаніях зі штатом до 100 тис. осіб.

«Перед нами стоїть багато завдань та викликів, які потребують якнайшвидшого вирішення задля підвищення ефективності роботи всієї Укрзалізниці. HR-напрям — один із найважливіших, адже професійне управління кадровими ресурсами сприятиме розвитку компанії та утвердженню залізниці як найбільшого роботодавця країни. Саме тому ми підсилюємо нашу команду досвідченим фахівцем і сподіваємося на плідну спільну роботу та швидкі результати», — наголосив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Із серпня 2014-го до січня 2019 р. Іван Синяков обіймав посаду директора HR-департаменту та соціальної політики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Із 2004-го до 2007 р., а також у 2012—2014 рр. працював заступником генерального директора груп компаній «Контініум», яка нараховує понад 10 компаній (WOG, готельний комплекс Rixos, «Західна молочна група», «Клуб сиру», «Банк інвестицій та заощаджень» тощо).

Також у 2007—2012 рр. працював на керівних посадах у ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та у 1998—2003 рр. — у ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ».

Іван Синяков закінчив у 1992 р. Ківерцівський медичний коледж, а у 1997 р. — Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки за спеціалізацією «Психологія». У 2006 р. він пройшов програму PMD за спеціалізацією «Менеджмент організацій» у Міжнародному інституті менеджменту, а у 2018 р. здобув ступінь МВА з ділового адміністрування у Київській школі економіки. Пройшов низку спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками у Великобританії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі тощо.

Ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективного управління персоналом, зменшення відтоку висококваліфікованих фахівців та побудова ефективної стратегії розвитку HR-вертикалі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?