Діти придніпровських залізничників отримали подарунки до Дня знань

30 серпня 2019, 08:50

Майже 1100 першокласників — дітей придніпровських залізничників — отримали від АТ «Укрзалізниця» подарунки до Дня знань — шкільні ранці та приладдя для навчання й творчості.

«Приємні та корисні подарунки для тих, хто вперше сяде за шкільну парту, Укрзалізниця робить уже третій рік поспіль, — говорить начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олена Савченко. — Це стало доброю корпоративною традицією, якій раді і дітвора, й батьки».

Полегшити підготовку першокласників до школи традиційно допомагає своїм членам й об’єднана первинна профспілкова організація служб регіональної філії. Цього року 39 родин отримали кошти на придбання речей для своїх школяриків. Окрім цього, майже 200 дітей працівників управління 1 вересня здійснять залізничну подорож парком ім. Лазаря Глоби. Квитки на поїзд, який поведуть юні вихованці Дніпровської дитячої залізниці, об’єднана первинна профспілкова організація служб придбала як подарунок дітворі віком від 4 до 11 років з нагоди Дня знань.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?